نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/24      15:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:138


نسخه چاپی
كشف 50 دستگاه ماشین لباسشوئی در محورخوزستان - لردگان

گروه استان ها - چهارمحال و بختياري - فرمانده انتظامي استان از كشف كالاي قاچاق به ارزش3 ميليارد و 500 میلیون ريال در محور "خوزستان - لردگان "، خبر داد.

 

 

سردار "غلامعباس غلامزاده" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشريح جزئيات اين خبر اظهارداشت: در پي دریافت خبری مبنی بر ورود کالای قاچاق به استان، موضوع به صورت ویژه در دستور كار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان و ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان لردگان ، قرار گرفت.

وي افزود: پس از هماهنگی قضائي و ايست و بازرسي در محورخوزستان - لردگان، کامیونت ایسوزو حامل کالا قاچاق شناسایی و در یک عملیات موفق متوقف شد.

اين مقام ارشد انتظامی استان خاطر نشان كرد: در بازرسي از اين خودرو،50 دستگاه ماشین لباسشوئی كشف و یک قاچاقچي نيز در این رابطه دستگير شد.

سردار"غلامزاده" در پايان با اشاره به معرفي متهم به مرجع قضائي و اینکه کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه را 3 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کردند گفت: قاچاق كالا ضربات جبران ناپذيري به اقتصاد كشور وارد مي كند و برخورد قانوني با قاچاقچيان كالا توسط فرماندهي انتظامي چهارمحال و بختياري قاطعانه دنبال مي شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون