نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/24      19:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:139


نسخه چاپی
جزئیات حادثه خیابان لبافی نژاد/ شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس
گروهاستان ها – تهران بزرگ- جانشین رئیس پلیس پایتخت ضمن تشریح حادثه شب گذشته خیابان لبافی نژاد، اعلام کرد: شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده در دستور کار پلیس است.
 

سردار "حمید هداوند" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: ساعت 20 و 30 دقیقه شب گذشته نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی برای ضبط برنامه ای در دفتر یکی از شبکه‌های تلویزیونی حضور یافت.

این مقام ارشد انتظامی به حضور راننده نماینده مردم اصفهان در خیابان دانشگاه تقاطع خیابان لبافی نژاد در داخل خودرو اشاره و بیان کرد: در این اثنا، راکب و ترک نشین یک دستگاه موتور سیکلت به خودرو مزبور نزدیک شدند.

وی ادامه داد: در این اثنا ترک نشین موتور پیاده به سمت خودرو پارک شده می رود که به محض مشاهده راننده از محل متواری می شود که بلافاصله راننده این خودرو به تعقیب وی پرداخت.

سردار هداوند خاطرنشان کرد: حین تعقیب و گریز، راننده با مسلح کردن کلت کمری خود اقدام به شلیک دو عدد تیر کرد که یکی از این تیرها به پایش اصابت می کند که بلافاصله فرد مصدوم به بیمارستان امام خمینی(ره) انتقال داده می شود؛ حال عمومی فرد مصدوم رضایت بخش است.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه هنگام وقوع حادثه، نماینده مردم اصفهان در محل حضور نداشت، تصریح کرد: با توجه به اینکه این حادثه، یک سرقت بود، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون