نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/25      10:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:122


نسخه چاپی
کشف کالای قاچاق در شهرستان بهار

گروه استان ها- همدان- جانشین فرمانده انتظامي استان، از کشف 3 ميليارد ريال انواع کالاي قاچاق در 48 ساعت گذشته در شهرستان "بهار"، خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "فرامرز به گذر"، در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامي شهرستان بهار با اجراي طرح هاي مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اشرافيت کامل بر محورهاي مواصلاتي فرعي و اصلي شهرستان، در 48 ساعت گذشته، 3 دستگاه خودرو سواری حامل کالاي قاچاق را شناسايي و متوقف کردند.

وي افزود: در بازرسی های صورت گرفته از این خودروها، 2 هزار و 88 عدد نوشابه انرژي زا، 96 ليتر روغن زيتون، 55 کيلو گرم پودر شربت، 130 کيلو گرم کاپو چينو، 200 کيلو گرم چاي و بيش از 60 قلم انواع لوازم خانگي کشف شد.

سرهنگ به گذر، با اشاره به این که ارزش ريالي کالاهاي مکشوفه بر اساس نظر کارشناسان 3 ميليارد ريال برآورد شده، خاطر نشان کرد: 3 متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائي معرفي شدند.

جانشین فرمانده انتظامي استان در پایان گفت: قاچاق کالا به توليدات داخلي كشور ضربه مستقيم می‌زند كه از تمام مردم تقاضا می‌شود، هرگونه اخبار درخصوص كالاي قاچاق را از طريق شماره تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون