نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/25      10:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:376


نسخه چاپی
سارق طلا در صومعه سرا به دام افتاد

گروه استان‌ها – گیلان - فرمانده انتظامی شهرستان صومعه‌سرا از دستگیری سارق و مالخر طلا های مسروقه به ارزش 15 میلیارد ریال خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ " رضا کوهستانی " در تشريح اين خبر گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت طلا به میزان 3 کیلوگرم در شهرستان صومعه‌سرا، پیگیری موضوع در دستور کار پليس آگاهي قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران با انجام تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری یک سارق در این پرونده شدند، افزود: متهم در بازجویی های انجام شده به سرقت 3 کیلوگرم طلا و جواهرات زینتی به ارزش 15 ميليارد ریال با همدستی یک نفر دیگر و فروش آن‌ها به یک مالخر در رشت اعتراف كرد.

سرهنگ کوهستانی با بیان اینکه ماموران مالخر این پرونده را نیز دستگیر کردند، ادامه داد: مال باخته در تحقیقات پلیسی عنوان داشت، شغل او ویزیتور بوده و به منظور خرید و فروش طلا قصد رفتن به شهر رشت را داشت که متهمان با اطلاع قبلی از حمل طلاها بوسیله وی در مسیر صومعه‌سرا به رشت او را به عنوان مسافر سوار کرده و به بهانه خراب شدن خودرو پس از پیاده کردنش در یک اقدام برق‌آسا کیف حاوی طلاها را که درخودرو بود ربودند و به سرعت از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان صومعه سرا با اشاره به اعتراف سارق و مالخر دستگير شده گفت: مالخر که صاحب یکی از طلا فروشی‌ها در شهرستان رشت بود به دلیل اختلافی که با شاکی داشته پیشنهاد ربودن کیف را به 2 تن از متهمان داده و آن‌ها نیز اقدام به تعقیب شاکی و سرقت طلا می‌کنند و سرانجام طلاها را به مالخر تحویل و از این بابت 2 فقره چک 2 میلیارد ریالی دریافت می‌کنند.

وی با بیان اینکه تلاش برای دستگیری متهم دیگر این پرونده ادامه دارد، خاطرنشان کرد: متهم 32 و مالخر 38 ساله به مقام قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون