نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/25      10:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:155


نسخه چاپی
جانشین فرمانده انتظامی استان همدان:

تبلور هنر و رزم یگان ویژه در شرایط سخت میدانی است

گروه ناجا-جانشین فرمانده انتظامی استان همدان گفت: تبلور هنر و رزم یگان ویژه در شرایط سخت میدانی است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،"سرهنگ فرامرز به گذر" در دیدار با "سرهنگ محسن پناهی" پلیس در تراز انقلاب اسلامی را از دیدگاه و منظر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پلیس آشنا به دین،اعتقادات و دارای تخصص در کار اجرایی و عملیاتی برشمرد و اظهارداشت:شور و هیجان جوانی که درصد قابل توجهی از آن در فیزیک بدنی و عضلات پیچیده ورزشی خلاصه می شود،هیچ گاه نباید مانع از آن شود که یک مأمور ارزش های انسانی و اخلاقی و التزام عملی و قلبی را نادیده بگیرد.

وی افزود:یگان ویژه همچون یک بازوی توانمند و چاره ساز،پشتیبان و یاری رسان فرماندهی انتظامی در هر استان است تا اهمیت مقوله تعامل و همبستگی به معنای واقعی در مسیر اقدام و عمل قرار گیرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به حوادث و فتنه های مقطعی رخ داده در طول یک دهه اخیر و ورود هوشمندانه پلیس ویژه کشور در صحنه، خاطرنشان کرد: تبلور هنر و رزم یگان ویژه در شرایط سخت میدانی است تا لزوم وجودی این نیروی خدوم و با انگیزه در موقعیت های بحرانی و در راستای ثبات و برقراری نظم و امنیت بیش از پیش بر عموم مردم و مسئولین آشکار و قابل مشاهده باشد.

این مقام انتظامی یادآور شد: برترین شاخصه یگان ویژه برای الگو پذیری دیگر واحدهای انتظامی و پلیس های تخصصی چه در زمان عملیات و چه در حالت آرامش و آموزش،نظم و اطاعت پذیری و اتحاد میان فرماندهان و کارکنان این مجموعه است.

به گذر تصریح کرد: یکی از بازتاب های مهم و اثربخش رویکرد اجتماعی در سطح نیروی انتظامی در حوزه های مأموریتی این است که مردم پلیس را امین خود دانسته و در جهت تعامل، همکاری و مشارکت برای تحقق ابعاد مختلف امنیت و اجرای دقیق و گام به گام قانون پیش قدم شوند.

وی گفت: در صحنه اغتشاش و آشوب های خیابانی با جمعيتي روبه رو هستيم كه تحت تأثير تبليغات ماهواره اي و فراخوان های برون مرزي،اقدام به تخليه هيجان و احساسات مخربي مي كنند كه در صورت عدم مدیریت و متوقف نشدن،خسارات جبران ناپذيري را در حوزه منافع ملي وارد خواهند كرد.

در ادامه این دیدار سرهنگ محسن پناهی از بصيرت و دشمن شناسی به عنوان يك اصل در كنار پايبندي به ولايت فقيه نام برد و افزود: فرماندهان و مديران در كنار پیگیری و انجام آموزش هاي نظامی و انتظامي ،باید به تشكيل كارگاه هاي تربیت و پرورش روحيه جهادي و بصيرت افزايي كاركنان اقدام نمایند.

فرمانده یگان ویژه استان همدان اذعان داشت:غالب مردم از قشر فهيم جامعه و پايبند به اصول و ارزش هاي اسلامي و ملي كشور هستند و فتنه های خاکستری و قرمز در چند سال گذشته به خوبي نشان داده مشاركت خودجوش و حضور انقلابی اين گروه در كنار حافظان عرصه نظم و امنيت،آشوب طلبان را در محاصره قانون قرار خواهد داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون