نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/25      10:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:145


نسخه چاپی
2 حادثه رانندگی در تربت جام 7 کشته و 3 مجروح برجای گذاشت

گروه استان ها –خراسان رضوی- فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام از وقوع دو حادثه رانندگی دلخراش با 7 کشته و 3 مجروح در این شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ" هوشنگ کیانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این 2 حادثه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110، مبنی بر وقوع 2 حادثه رانندگي در محور تربت جام به تایباد و دیگری در یکی از محورهای روستایی شهرستان، بلافاصله گشت تصادفات و نیروهای امدادی به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران با حضور در محور تربت جام به تایباد متوجه شدند كه یک دستگاه خودرو سمند با یک دستگاه سواری پراید با هم برخورد کردند كه متاسفانه در اين حادثه راننده و سرنشین پراید با یکی از سرنشینان خودرو سمند فوت و سه نفر دیگر از سرنشینان خودرو سمند به شدت مجروح و به مراکز درمانی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام افزود: در حادثه دیگر در محور جاده روستای جنگا این شهرستان، 2 دستگاه موتورسیکلت به شدت با هم برخورد که متاسفانه راکب و ترک نشین هر دو موتورسیکلت به علت شدت حادثه در دم فوت کردند.

کیانی اظهار داشت: كارشناسان پليس راه، علت هر دو حادثه دلخراش را انحراف به چپ سواری سمند و یکی از موتورسیکلت ها اعلام كردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام در پايان، از رانندگان خواست در هنگام رانندگي از اقداماتي نظير انحراف به چپ، سرعت زیاد، سبقت بی مورد، صحبت كردن با تلفن همراه، خوردن و آشاميدن و ديگر اقداماتي كه باعث هواس پرتي و عدم توجه آنها به جلو مي شود پرهيز كنند و با رعايت مقررات از حوادث دلخراش رانندگي جلوگيري کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون