نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/25      11:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:145


نسخه چاپی
کلاهبردار 60 میلیاردی در هرمزگان به دام افتاد
گروه استان ها – هرمزگان – فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری کلاهبردار 60 میلیارد ریالی با بیش از 165 شاکی خبر داد.

 

سردار"عزیزاله ملکی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت : در پي دریافت چندین فقره پرونده از دادسرای شهرستان بندرعباس مبني بر کلاهبرداري از شهروندان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی، متهم به نام (غ-پ) بومی بندرعباس که مدیرعامل تعاونی مسکن یکی از شرکت های بندرعباس است را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم با سوء استفاده از موقعیت خود اقدام به ثبت نام شهروندان تحت عنوان مسكن مهرکرده و با جعل و فريب مردم و قرار دادن يك دستگاه کارتخوان دردفتركار خود تعداد كثيري مسكن كه وجود خارجي نداشته را پيش فروش كرده است.

فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان اینکه متهم با جعل اسناد و امضاء نسبت به دریافت تسهيلات بانكي به نام چندين نفر از شهروندان نیز اقدام کرده بود، اظهار داشت: ماموران در بررسی های انجام شده  موفق شدند مخفیگاه متهم را در پایتخت شناسایی و پس از کسب مجوز قضائی وی را دستگیر کنند.

سردار ملکی با اشاره به اینکه تا کنون 165 تن از شاکیان این پرونده شناسایی شده اند، خاطر نشان کرد: متهم پس از انجام بازجويي اوليه و با توجه به مستندات موجود به 60 میلیارد ریال کلاهبرداری اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان عنوان کرد: تحقیقات پلیسی جهت شناسایی دیگر مال باختگان ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون