نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/25      12:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:102


نسخه چاپی
رضایت رهبری از نیروی انتظامی، اعتبار بزرگی است/ ایثارگری های ماموران ناجا را بازتاب دهیم
گروه استان ­ها- یزد- رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: تایید نیروی انتظامی توسط مقام معظم رهبری ، افتخار و اعتبار بزرگی برای پلیس در جامعه است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد شرفی" در قرارگاه جهادی صیانت پلیس استان یزد ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تکریم و توجه به ارباب رجوع خاطرنشان کرد: با بررسی های صورت گرفته نقاط آسیب پذیر در ناجا شناسایی که علیرغم افزایش تهدیدات در سال 97 کاهش چشمگیر جرایم در کارکنان را شاهد بوده ایم.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا افزود: برخی مواقع افراد تحت تاثیر شرایط و عواطف قرار گرفته و دست به کارهای ناشایست می زنند که در این خصوص باید خودمان را در معرض چنین شرایطی قرار ندهیم.

شرفی ضمن اشاره به اظهار رضایت مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) از عملکرد ناجا در سالیان اخیر گفت: تایید نیروی انتظامی توسط معظم له، افتخار و اعتبار بزرگی برای پلیس در جامعه است که نباید اجازه بدهیم برخی افراد آن را خدشه دار کنند.

این مقام ارشد انتظامی کشور، یکی از مولفه های تاثیرگذار در منزلت اجتماعی هر سازمان را ارائه عملکرد مشهود آن سازمان بیان کرد و افزود: باید با ارائه ایثارگری ها و فداکاری های ماموران ناجا عملکرد پلیس را در سطح جامعه بازتاب دهیم.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه تشخیص درست و صحیح جرم لازمه اجرای عدالت اجتماعی است اظهار داشت: ماموران پلیس باید با حضور به موقع در صحنه جرم و رسیدگی کامل به موضوعات، رضایت بیش از پیش شهروندان را جلب کنند.

سردار شرفی در ادامه ضمن اشاره به بروز جرایم اخلاقی در فضای مجازی خاطرنشان کرد: منشاء اصلی بسیاری از جرایم اخلاقی، فضای مجازی است که در این خصوص باید اقدامات لازم برای پیشگیری از جرم را انجام دهیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: متاسفانه عده ای به صورت سازمان یافته تلاش دارند با ترویج فرهنگ بی بند و باری، ولنگاری اجتماعی و بی حجابی، بحث فرهنگ و اخلاق جامعه را دچار مشکل کنند که ما بایستی در این خصوص نیز مقابله و سنگر دفاع را ترک نکنیم.

سردار شرفی خاطرنشان کرد: درصدد هستیم با تامین امکانات، نیروی انسانی و سازو کارهای پیشگیری از جرم، اقدامات بهتری را در خصوص برقراری امنیت شهروندان در سطح جامعه داشته باشیم.

وی در خاتمه از زحمات فرمانده و کارکنان پلیس استان یزد در برقراری نظم و امنیت پایدار و مطلوب قدردانی کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون