نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/25      14:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:93


نسخه چاپی
در هنگ مرزی سراوان؛
یک تن و 490 کیلوگرم تریاک در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ کشف شد
گروه ناجا- فرمانده مرزباني ناجا از کشف بيش از یک تن و 490 کيلوگرم ترياک و انهدام باند قاچاق موادمخدر و سلاح در مرزهاي مياني استان سيستان و بلوچستان خبر داد.

 

سردار "قاسم رضایی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزداران مرزبانی سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتي از احتمال ورود محموله موادمخدر، سلاح و مهمات از مرزهاي مياني استان توسط اشرار و معاندين نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مطلع شدند بنابراین برنامه ریزی دقیق و گسترده ای برای متلاشی کردن این باند صورت گرفت.

وی ادامه داد: چندين تيم پوششي و عملياتي، پس از شناسايي مسيرهاي تردد قاچاقچيان به اجراي هدفمند کمين پرداخته و با پشتيباني اطلاعاتي و هدايت عملياتي مرزباني استان سیستان و بلوچستان، سوداگران مرگ را در رسيدن به اهداف شان ناکام گذاشتند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: قاچاقچيان که از حضور قدرتمندانه و عمليات ضربتي مرزداران غافلگير شده بودند، به دليل عدم توانايي در مقابله با مرزبانان، ضمن رها کردن محموله خود با استفاده از تاريکي شب، کوهستاني بودن منطقه و نزديکي به نوار مرزی، به سمت خاک کشور مقابل متواري شدند.

اين مقام ارشد مرزباني افزود: در اين عمليات علاوه بر توقيف یک دستگاه خودروي تويوتا، یک تن و 493 کيلو و 500 گرم ترياک، 17 قبضه کلت کمري، يک قبضه سلاح کلاشينکف به همراه مقاديري مهمات و تعدادي تجهيزات ارتباطي توسط مرزبانان هنگ مرزی سراوان کشف شد.

فرمانده مرزبانی ناجا در پايان ضمن تقدير و تشکر از مرزداران استان سيستان و بلوچستان و هنگ مرزي سراوان، تصريح کرد: مرزبانان ایران اسلامی ضمن برقراری امنیت با هرگونه تجاوز به مرزهاي کشورمان مقتدرانه برخورد خواهند کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون