نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/25      14:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:130


نسخه چاپی
پليس با هتاكان بي حجابي برخورد قاطع مي كند/ ترويج بدحجابي؛ مبارزه دشمن عليه انقلاب اسلامي
گروه استان ها – خراسان رضوي – جانشين فرماندهی نيروي انتظامي در مشهد بر ضرورت برخورد قاطع پليس با هتاكان بي حجابي تاكيد كرد و ترويج بدحجابي را مبارزه دشمن عليه انقلاب اسلامي دانست.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار «ايوب سليماني» صبح امروز، مهمان ويژه آیين رونمايي و معرفي 3 هزار و 200 سند و طرح پژوهشي قيام مسجد گوهرشاد كه همزمان با هفته عفاف و حجاب در حرم مطهر رضوي برگزار شد، بود.

جانشين فرمانده نيروي انتظامي با بیان اینکه مردم ايران اسلامي بسيار معتقد بوده و با بي حجابي مخالف هستند، افزود: دشمن سعي مي كند در جبهه جنگ نرم، ارزش هاي مردم و سطح زندگي آنان را تغيير دهد.

وی با اشاره به اینکه دشمن در تلاش است ترويج بي حجابي را نه به عنوان يك پديده اجتماعي و فرهنگي بلكه به عنوان يك مبارزه سياسي در مقابل انقلاب اسلامي قرار دهد، گفت: امروز ترويج بي حجابي، نقشه مستقيم دشمن و در واقع صحنه مقابله با جمهوري اسلامي است.

جانشين فرمانده نيروي انتظامي با تاکید بر اینکه مبارزه با بي حجابي مبارزه با دشمن و صيانت از ارزش هاي ملي و معنوی انقلاب اسلامي است، افزود: نيروي انتظامي، امنيت و ‌آرامش جامعه، نظم و انضباط عمومي را محور و اساس كار خود مي داند و براي مقابله با بي حجابي طرح های مشخص و تعيين شده اي دارد.

سردار ایوب سليماني خاطر نشان کرد: با توجه به فرمايش رهبر معظم انقلاب اسلامي، نيروي انتظامي وسط اين جريان است و بايد مقتدر و مدبرانه، مقابله هوشمندانه اي در این حوزه داشته باشد.

وي با اشاره به اين مطلب كه نیروی انتظامی، قدرت، قانون و مقبوليت عمومي را داراست و به پشتيباني مردم عزيز با هتاكان بي حجابي برخورد قاطع مي كند، تصريح كرد: اجازه نخواهيم داد ارزش هاي اسلامي و انقلابي ما مورد سوء استفاده قرار گيرد.

اين مقام ارشد انتظامي كه سردار تقوي، فرمانده انتظامي استان خراسان رضوي او را همراهي مي كرد در بخش ديگري از سخنان خود، گفت: وقتي در سال 1357 انقلاب ما به پيروزي رسيد و عقايد اسلامي حكم فرما شد شرق و غرب دشمني خود را با ما آغاز كردند و آنها كه داعيه جهاني شدن دارند مي خواستند قوانين و مقررات خودشان را همچنان برما تحميل كنند اما معتقديم بايد تحت يك پرچم و مطيع امر ولايت و سرباز امام زمان (عج) باشيم.

در اين مراسم 3 هزار و 200 سند و طرح پژوهشي قيام مسجد گوهرشاد همزمان با هفته عفاف و حجاب رونمايي و معرفي شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون