نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/26      9:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:335


نسخه چاپی
دستگیری موبایل قاپان حرفه ای در کرج
گروه استان ها-البرز- با تلاش کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی استان، اعضای باند سارقان سابقه دار دستگیر و به 60 فقره سرقت گوشی تلفن همراه در مناطق مختلف کرج اعتراف کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " سید جعفر حسینی"  گفت: در پی مراجعه شهروندان به پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز و اعلام شکایت مبنی بر سرقت گوشی تلفن همراه از سوی 2 راکب موتور سیکلت در مناطقی از کرج،  رسیدگی به موضوع در دستور کار این پایگاه قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی و مراجعه به تصاویر آلبوم سارقان سابقه دار در نهایت 3 متهم را که سابقه جیب بری و سرقت گوشی تلفن همراه داشتند را شناسایی و 2 نفر از آنها را در حال تردد با موتور سیکلت و متهم نفر سوم را نیز در مخفیگاهش دستگیر و به پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز منتقل کردند.

این مقام انتظامی افزود: متهمان در بازجویی های پلیسی به جرم خود مبنی بر60  فقره سرقت گوشی تلفن همراه از عابران پیاده اعتراف کردند.

جانشین فرماندهی استان البرز درباره شیوه و شگرد سارقان، گفت: متهمان با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت به صورت گروه های 2 نفره با پرسه زدن در سطح شهر به ویژه خیابان و معابر خلوت طعمه های خود را در حین مکالمه و یا زمانی که حواس آنها به محیط اطراف نبود و یا گوشی در دست شان قرار داشت و یا از داخل جیب لباس شان مشخص بود را شناسایی و در یک اقدام مناسب اقدام به سرقت می کردند.

 به گفته وی، تاکنون 24 نفر از مال باختگان شناسایی شده اند و تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز به شهروندان توصیه کرد: هنگام استفاده از تلفن همراه، گوشی را به سمت پیاده رو یا دیوار نگه دارید و پس از اتمام کار خود با تلفن، آن را داخل کیف یا جیب خود قرار دهید.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون