نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/26      10:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:163


نسخه چاپی
آمادگي یگان ویژه براي تامین امنیت مراسم اربعين حسینی(ع)
گروه ناجا - جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا، ملاحظات امنیتی و کنترلی را از اولویت های این یگان در مراسم اربعین عنوان کرد و گفت: مصمم هستيم با همکاري ساير نهادها بهترين خدمات را به زائران ارائه دهیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حبیب اله جان نثاری" در بازدید از مرز مهران با اشاره به تمهیدات و تدابیر یگان های ویژه برای ماموریت بزرگ اربعین حسینی (ع)، گفت: به حول و قوه الهی از چند ماه پیش اقدامات پشتیبانی و مهندسی توسط یگان ویژه در مرز مهران در حال انجام است و با پیگیری ها و همت تمامی فرماندهان و مسئولان مشکل خاصی نداریم؛ یگان ویژه تمام قدرت و توان خود را در راستای تسهیل تردد زائران اربعين به کار می گیرد.

وی بر لزوم ارائه خدمات و تقویت زیر ساخت ها در حوزه های مختلف تاکید و عنوان کرد: سالانه تغییرات خوبی در روند تردد زائران صورت می گیرد که باید با احصاء نقاط ضعف و تقویت قوت ها، برنامه های دقیق تر و بهتری برای تسهیل در تردد زائران داشته باشیم.

این مقام ارشد انتظامی با تاکيد بر آمادگي یگان ویژه براي تامین امنیت مراسم اربعين حسینی(ع)، یادآور شد: مصمم هستيم با همراهي و همکاري ساير نهادها و ارگان ها بهترين و بيشترين خدمات را امسال به زائران ارائه دهیم.

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا، ملاحظات امنیتی و کنترلی را از اولویت های این یگان در مراسم اربعین حسینی (ع) در مرز مهران دانست و تصریح کرد: پیش بینی می شود امسال بیش از سال های گذشته، زائر اربعین از مرز مهران عازم عتبات عالیات شوند بنابراین تمهیدات لازم برای افزایش زیرساخت ها و ملاحظات امنیتی و کنترلی برای رفاه حال زائران توسط یگان های ویژه ناجا اتخاذ شده است.

سردار جان نثاری، ایجاد طرح های امنیتی و کنترلی یگان ویژه را برای جلوگیری از تردد زائران فاقد مجوز در اربعین حسینی (ع) عنوان کرد و گفت: خروج از مرز برای شرکت در مراسم معنوی اربعین حسینی (ع) فقط با مدارک قانونی امکان پذیر است، در غیر این صورت خروج از مرز غیرممکن است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون