نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/26      10:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:137


نسخه چاپی
با همکاری وزارت دفاع و نیروهای مسلح؛
۹ فروند شناور به مرزبانی ناجا ملحق می شود
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا گفت: با همکاری وزارت دفاع و نیروهای مسلح، ۹ فروند شناور نیمه سنگین تا پایان امسال به نیروهای دریایی جنوب و شمال از جمله شرق دریای خزراضافه می شود.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" قاسم رضایی" در حاشیه نشست با ریش سفیدان و معتمدان بخش مرزی "داشلی برون" گنبدکاووس در جمع خبرنگاران گفت: در صورت حمایت ویژه دولت و مجلس شورای اسلامی و اختصاص ردیف اعتباری لازم، ساخت ۱۲ تا ۱۵ هزار واحد مسکونی تا پایان برنامه ششم توسعه برای کارکنان مرزبانی انجام می شود.

وی ادامه داد: هدف از ساخت واحدهای مسکونی، افزایش رفاه کارکنان مرزبانی است که طرح آن نیز در تحقیق میدانی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی طی سال گذشته انجام و به دولت پیشنهاد شده است.

این مقام ارشد مرزبانی ناجا با تاکید بر ضرورت تقویت شناورهای دریایی مرزبانی، گفت: قرار است با همکاری وزارت دفاع و نیروهای مسلح، ۹ فروند شناور نیمه سنگین تا پایان امسال به نیروهای دریایی جنوب و شمال از جمله شرق دریای خزر (مرزبانی گلستان) اضافه شود.

فرمانده مرزبانی ناجا تاکید کرد: لازم است برای توسعه بیشتر روابط از طریق وزارت امور خارجه، دیدارهایی بین فرماندهان مرزبانی دو کشور ایران و ترکمنستان صورت بگیرد.

گفتنی است، در سفر سردار "قاسم رضایی" فرمانده مرزبانی ناجا و هیئت همراه علاوه بر بازدید از پاسگاه های مرزی و دریایی گلستان، نشست صمیمی نیز با مرزنشینان و معتمدان بخش "داشلی برون" گنبدکاووس در محل سالن ملاقات مرزی برگزار شد.

هنگ مرزی اترک گلستان، مسئولیت حراست از مرزهای زمینی جمهوری اسلامی ایران با کشور ترکمنستان را در محدوده این استان به طول تقریبی ۳۵۰ کیلومتر برعهده دارد.*

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون