نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/26      14:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:284


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان لوازم خودرو در پایتخت
گروه استان ها – تهران بزرگ- معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه از انهدام باند 5 فقره سارقان لوازم خودرو با اعتراف به 60 فقره سرقت خبر داد.
 

سرهنگ کارآگاه "سید شمس الدین میرزکی" در گفت و گو باخبرنگار پایگاه خبری پلیس ، گفت: با ارجاع پرونده های مشابهی در اواخر سال گذشته و اوایل امسال مبنی بر سرقت لوازم خودرو در منطقه 18 مشخص شدکه سرقت های انجام شده توسط 4 تن از سارقان با هماهنگی یکدیگر صورت گرفته است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سارقان اغلب باطری های خودرو را سرقت می کردند، ادامه داد: تیمی از کارآگاهان اداره بيستم و معاونت اطلاعات جنايي پليس آگاهي شناسایی و دستگیری متهمان را برعهده گرفتند.

وی عنوان کرد: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که متهمان پرونده از جمله سارقان سابقه دار بوده که با تشکیل باندی در جنوب شهر تهران با همکاری یکدیگر اقدام به سرقت می کنند.

سرهنگ میرزکی افزود: با هماهنگی مقام قضائی تیم های مختلف از کارآگاهان به مخفیگاه متهمان اعزام و موفق شدند در عملیات های همزمان ، سارقان لوازم خودرو را در مخفیگاهشان دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی پایتخت منتقل کنند.

این مقام انتظامی گفت: هر 4 سارق به 60 فقره لوازم خودرو که اکثریت باطری خودروهای سواری بود اعتراف و اظهار کردند که لوازم سرقتی را به مالخری در محدوده خلازیر فروخته اند.

وی اضافه کرد: با دستگیری مالخر اموال مسروقه باند 5 نفره سارقان لوازم خودرو منهدم شد ، ولیکن تحقیقات پلیسی تا شناسایی کامل مال باختگان ادامه دارد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون