نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/26      15:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:229


نسخه چاپی
در اقدام شایسته ماموران پلیس پایتخت صورت گرفت؛
رساندن کیف پول 4 هزار دلاری به صاحبش
گروه استان ها – تهران بزرگ – رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به اقدام قابل تحسین 2 تن از ماموران این پلیس در بازگرداندن کیف پول 50 میلیون تومانی به صاحبش، گفت: در میان وسایل یافته شده 4 هزار دلار ارز و تعدادی اوراق هویتی وجود داشت.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی ذوالقدری" در تشریح این خبر، گفت:  2 تن از ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در حال انجام وظیفه در میدان سپاه تهران یک کیف مشکی رنگ را کنار خیابان مشاهده و در بررسی های انجام شده دریافتند کیف مذکور حاوی 40 قطعه ارز 100 دلاری، به همراه چند کارت ویزیت مرتبط با یک شرکت تجاری است.

وی افزود: از آنجا که احتمال می رفت مالک کیف مذکور یکی از کسبه و یا تجاری باشد که با این شرکت در ارتباط است، ماموران وظیفه شناس پلیس پایتخت با شماره های موجود روی کارت ویزیت تماس گرفتند.

سردار ذوالقدری بیان داشت: مالک تلفن همراهی که مشخصاتش روی کارت ویزیت درج شده بود با شنیدن خبر پیدا شدن کیف توسط ماموران، مشخصاتی از کیف و محتویات داخل آن را به ماموران ارائه کرد و اظهار داشت که بامداد همان روز کیفش را گم کرده است.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت، تصریح کرد: با اظهارات فردی که مدعی بود مالک کیف است، آدرس و مشخصات وی دریافت و ماموران با هماهنگی های انجام شده در شرکتش حضور یافته و پس از دریافت مشخصات کیف و محتویاتش و تایید آن، کیف را به او تحویل دادند.

سردار ذوالقدری اظهار داشت: مالک کیف پول که مدیر عامل یک شرکت تجاری بود، ضمن ابراز خوشحالی از کشف کیف مفقود شده اش از حسن انجام وظیفه کارکنان پلیس پایتخت تشکر و قدردانی کرد که مراتب از سامانه 197 به پلیس گزارش شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان با اشاره به این که پلیس امین جان و مال مردم و تامین کننده آرامش شهروندان است، خاطرنشان کرد: مرکز فوریت های پلیسی 110 و سامانه نظارتی 197 به صورت شبانه روزی برای رسیدگی به امور شهروندان در خصوص گزارش های انتظامی، ترافیکی، اجتماعی و همچنین تشکر،قدردانی، پیشنهادات و شکایات شهروندان آماده انجام وظیفه است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون