نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/27      10:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:126


نسخه چاپی
بی حجابی یک پدیده اجتماعی و فرهنگی نیست / جنگ ایران و استکبار جنگ مکتبی و فرهنگی است
گروه استان ها-خراسان رضوی-جانشین فرمانده نیروی انتظامی ،گفت: امروز بی حجابی یک پدیده اجتماعی و فرهنگی نیست بلکه یک مسئله سیاسی و میدان جنگ است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار "ایوب سلیمانی" در آیین اختتامیه همایش بصیرت افزایی فرماندهان عالی رتبه ناجا که در جوار بارگاه ملکوتی ثامن الحجج آقا علی ابن موسی الرضا(ع) برگزار شد؛ امنیت را اصل و اساس زندگی اجتماعی و بزرگترین نعمت خداوند دانست که مسئولیت برقراری و بهره مندی مردم از این نعمت بر عهده پلیس است.

جانشین فرمانده ناجا افزود:در این برهه خطیر از زمان، پاسداری از انقلاب، دستاوردها و ارزش های اسلامی ماموریت اصلی و انحصاری پلیس است .

وی گفت: امروز بی حجابی یک پدیده اجتماعی و فرهنگی نیست بلکه یک مسئله سیاسی و میدان جنگ است.

سردار سلیمانی خاطر نشان کرد: هوشیاری و مقابله با تهدیدات فضای مجازی از دیگر مسئولیت های مهمی است که باید هوشمندانه و با اهتمام جدی وارد این میدان خدمت و ماموریت شویم.

جانشین فرمانده ناجا، شکستن آستانه صبر و تحمل مردم را یکی از اهداف اصلی دشمن برشمرد و ادامه داد: این امر، حساسیت ماموریت های پلیس را دو چندان می کند تا بر اساس خواسته ها و انتظارات فرمانده معظم کل قوا که یار مهربان و خدمت به مردم است و با هوشمندی بیشتری به وظایف، ماموریت ها و تکالیف خود عمل کند.

 این مقام ارشد انتظامی کشور اضافه کرد: باید سعی کنیم آستانه صبر و تحمل مردم را بالا ببریم تا شهروندان انقلابی و ولایی بتوانند راه خود را با مولای شان ادامه بدهند و در صورت تداوم این امر قطعاً به موفقیت های افتخار آمیزی دست خواهیم یافت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: جنگ ایران اسلامی با استکبار،جنگ مکتبی، فرهنگی و جنگ بین دو تمدن است به همین دلیل دشمن از نظام اسلامی و کشور ما واهمه دارد.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: استکبارجهانی که بر مدیریت کل جهان اعتقاد دارند از شیعه و مکتب اسلام در هراس است چرا که شیعه این مکتب ، منتظر ظهور منجی عالم بشریت بوده و معتقد هستند دنیا باید زیر یک پرچم اداره شود.

وی گفت: دشمن 40سال بی وقفه ما را به جنگ طلبید و از هر ابزاری استفاده کرد تا انقلاب اسلامی نباشد و این همه جدیت و تلاش برای آن است که نظام جمهوری اسلامی ایران، موجودیت آنها را تهدید می کند.

جانشین فرمانده ناجا ضمن تاکید بر اهمیت و حساسیت ماموریت های متنوع و مختلف پلیس و ضرورت اهتمام  و جدیت برای خدمت بیشتر به مردم و انجام تکالیف سازمانی از همراهی، همگامی و پشتیبانی خانواده کارکنان نیروی انتظامی نیز تشکر کرد و گفت:جهاد خانواده کارکنان انتظامی آن است که محیط خانه و خانواده را آرامش بخش کنند چرا که این احساس آرامش نقش مهمی در موفقیت های پلیس دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون