نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/27      11:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:181


نسخه چاپی
لحظاتی پیش و به صورت ویدئو کنفرانس؛
آغاز اولین دوره مسابقات سراسری مهارت های پلیسی کارکنان زن ناجا/ رقابت 155پلیس زن در قالب 23 تیم از سراسر کشور
گروه ناجا- معاون تربیت و آموزش ناجا صبح امروزاز آغاز اولین دوره مسابقات سراسری مهارت های پلیسی کارکنان زن ناجا در شهر همدان خبرداد.

سردار" امیرحسین یاوری" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، اظهار داشت: صبح امروز، اولین دوره مسابقات سراسری مهارت های پلیسی کارکنان زن ناجا در شهر همدان آغاز شد.

وی با بیان اینکه افتتاحیه این مراسم به صورت "ویدئو کنفرانس" صورت گرفت، افزود:  155 نفر در قالب 22 تیم از استان های سراسر کشور و یک تیم از ستاد فرماندهی ناجا در این مسابقات حضور دارند و در رشته هایی چون آمادگی جسمانی، دفاع شخصی، خود امدادی و دگر امدادی، تیراندازی، دستگیری، بازداشت و گزارش نویسی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

معاون تربیت و آموزش ناجا، تعمیق آموزش های مهارتی با استفاده از روش "کار- بازی" را هدف اصلی از برگزاری این مسابقات بیان کرد و گفت: سعی کردیم محور مسابقه، مهارت هایی باشد که نیروهای پلیس به صورت روزانه و طی ماموریت های خود در کلانتری و پاسگاه ها مدام استفاده و عملیاتی می کنند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ ورزش و کار، نشاط و ارائه پاداش  نقدی نفیس از مزیت های برگزاری این مسابقات است، ضمن اینکه برای نفرات و تیم های برتر این امکان وجود دارد که در زمان انتقال متهم از خارج به داخل کشور، تیم پلیس بین الملل ناجا را همراهی کنند.

سردار یاوری با اشاره به تاریخچه برگزاری مسابقات مهارت های پلیسی، یادآور شد: چهار دوره از مسابقات در مراکز آموزش ناجا و دو دوره در سراسر کشور ویژه آقایان طی سال های 96 و 97 برگزار شد و امروز برای اولین بار در سطح ناجا، مسابقات مهارت های پلیسی ویژه کارکنان زن آغاز به کار کرد.

وی با بیان اینکه همزمان با 28 تیرماه، اختتامیه این مسابقات برگزار می شود؛ تاکید کرد: ویژگی بارز این دوره از مسابقات این است که مراسم به صورت ویدئو کنفرانس و همزمان با حضور مدیران تربیت بدنی معاونت های آموزش کشور اجرایی شد.

 معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی در پایان گفت: خوشبختانه شاهد استقبال بی نظیر کارکنان زن پلیس برای شرکت در این مسابقات بودیم و این بیانگر توانمندی های این گروه از نیروهای پلیس است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون