نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/27      11:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:177


نسخه چاپی
دیدار سردار "رضایی" با نماینده ولی فقیه در استان مازندران/ تاثير روابط ديپلماتيک در امنيت مرزهاي کشور
گروه ناجا- فرمانده مرزبانی ناجا با نماينده ولي فقيه در استان مازندران ديدار و گفت و گو کردند که در این دیدار به عملکرد مثبت مرزبانان و رشادت های آنها در مرزها برای ایجاد امنیت اشاره شد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" فرمانده مرزباني ناجا با " آيت الله نوراله طبرسي" نماينده ولي فقيه در استان ديدار وبه ارائه گزارشی از عملکرد مرزبانان ناجا در مرزهاي کشور و رشادت و جان فشاني های آنها در ايجاد امنيت پرداخت.

وی بر اهميت روحانيت در راس امور کشور اشاره و تاکيد کرد: روحانيون مبارز در تمام عرصه ها حضور داشته اند و ما اين انقلاب را مديون مبارزات و جانفشاني آن ها هستيم.

فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: علي رغم تهديدات موجود، امنيت خوبي بر مرزهاي ايران اسلامي حاکم است و اين به برکت ارتباط و حمایت مطلوب مردم و مقام معظم رهبري (مدظله العالی) است که ما را نیز شکست ناپذير کرده است.

سردار رضايي تاثير روابط ديپلماتيک در امنيت مرزهاي کشور را مشهود دانست و گفت: با همتايان خود در کشورهاي همسايه همکاري هاي بسيار خوبي داريم تا امنيت مطلوبي در سراسر مرزهاي ايران اسلامي برقرار و از ورود بيگانگان به کشور جلوگيري کنيم.

وی تصريح کرد: علي رغم تمام سختي ها، مرزبانان با روحيه دفاع مقدس از مرزهاي کشور پاسداري و حراست مي کنند.

*مرزبانان اجازه نمي دهند دشمنان به اهداف شوم خود دست يابند

" آيت الله نوراله طبرسي" نماينده ولي فقيه در استان مازندران هم با ابراز خرسندي از اين ديدار، دفاع از ملت مسلمان و مرزهاي ايران را علاوه بر صيانت از ميهن اسلامي، يک دفاع مکتبي و اعتقادي برشمرد.

وي اظهار داشت: با حضور گسترده مردم در جبهه ها با فرماندهي امام راحل به عنوان رهبر و مرجع ديني انقلاب، مردم ايران به پيروزي اسلامي رسيدند و مرزبانان ايران اسلامي نيز تاکنون با نثار جان خود و با فداکاري از اين موهبت الهي دفاع کرده اند.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: مرزبانان در دفاع از اسلام به سلاح ايمان مجهز شدند و توانستند باخلاقيت، ابتکار و خردمندي در طرح ريزي عمليات هاي جنگي، دشمنان را شکست دهند.

وي با ارج نهادن به حضور مقتدرانه دريابانان در مرزهاي استان، دفاع از مرزهاي جمهوري اسلامي ايران را جهاد بي نظير دريابانان در راه خدا عنوان کرد و با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري که فرمودند: «جنگ يک گنج است»، تصریح کرد: ما مديون ايثارگري و جانفشاني مدافعان حرم و وطن و خون شهداي هشت سال دفاع مقدس هستيم.

اين مقام مسئول افزود: حضور قشرهاي مختلف مردم غيور ايران اسلامي در جبهه هاي جنگ، اين دفاع را به مردمي ترين دفاع در مقابل استکبار جهاني و دست نشاندگان آن تبديل کرد و در حال حاضر مرزبانان ايران اسلامي اجازه نمي دهند که دشمنان به هيچ يک از اهداف شوم خود در مرزها دست يابند.

وي ضمن تقدير از رشادت ها و فداکاري هاي رزمندگان اسلام، ارتش، سپاه، نيروي انتظامي و بسيج مستضعفان در طول سال هاي انقلاب و برقراري نظم و امنيت پايدار در داخل کشور و مرزهاي ايران، از خدمات بي نظير مرزبانان ايران اسلامي قدرداني کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون