نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/27      11:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:655


نسخه چاپی
پلیس بازویی توانمند دراجرای مسابقات جهانی غواصی در کیش
گروه استان ها- کیش- معاون آموزش وپژوهش ستاد کل نیروهای مسلح حضور و توان پلیس و اتحاد دستگاه ها را فرصت مناسبی برای برگزاری مسابقات غواصی نظامیان جهان در کیش دانست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،  امیر "محمدحسن باقری" در جلسه تخصصی هماهنگی برگزاری مسابقات غواصی نظامیان جهان در کیش گفت: شروع این مسابقات از 13 مردادماه به مدت دو هفته در اسکله تفریحی کیش خواهد بود و ظرفیت فضای مجازی و همراهی رسانه ها بهترین فرصت برای اطلاع رسانی است.

وی افزود: هدف اصلی از برگزاری این مسابقات توسعه روابط بین المللی، خنثی سازی توطئه های دشمنان برای منزوی کردن ایران، انتقال فرهنگ ارزشی کشور ما به دیگر کشور ها و نمایش اقتدار نیروهای مسلح است.      

امیر"محمد حسن باقری" افزود: طی درخواست روسیه  برای برگزاری مسابقات "غواصی نظامیان جهان" در آب های آزاد خلیج همیشه فارس، جزیره کیش به عنوان محل برگزاری این رویداد ورزشی مهم  نیروهای مسلح انتخاب شد.

معاون آموزش وپژوهش ستاد کل نیروهای مسلح به تصویر کشیدن اقتدار جمهوری اسلامی ایران را بزرگترین دستاورد این مسابقات عنوان کرد و افزود: این ظرفیت با همدلی دستگاه ها، تلاش اصحاب رسانه و بهره مندی مطلوب از توان فعالان فضای مجازی به تصویر کشیده خواهدشد.

وی افزود: همدلی پلیس تأمین امنیت صد در صدی مسابقات را دربر خواهد داشت و استفاده از ظرفیت معاونت اجتماعی پلیس کیش برای همگام سازی رسانه ها منجر به تحقق خواسته های کمیته اطلاع رسانی و فرهنگی مسابقات و به نوعی اهداف مد نظر خواهد شد.

پلیس یاور همیشگی در خدمت به مردم  و نظام است

سرهنگ علی اصغر جمالی انتخاب جزیره کیش برای برگزاری مسابقات را بسیار تصمیم عالی دانست و گفت: با تعامل و هماهنگی های صورت گرفته بین نیروهای مسلح در جزیره کیش آماده همکاری هستیم.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش افزود: پلیس کیش با تمام توان برای به تصویر کشیدن اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آماده است و معاونت اجتماعی، پایگاه دریابانی به همراه پلیس های تخصصی این فرماندهی با مشارکت در کمیته ها برای تحقق اهداف معین شده در مسابقات آمادگی کامل دارند.

وی افزود: در جزیره کیش همراهی مردم، مسئولان، اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی همیشه باعث سرآمدی این جزیره نسبت به موضوعات و اقدام های این چنینی شده است.

فرمانده انتظامی ویژه کیش بر آمادگی کامل نیروهای دریابانی و انتظامی برای استقرار در محل برگزاری مسابقات تأکید کرد.

در این جلسه امیر سید کمال پیمبری رئیس سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح، حجت الاسلام باقری رئیس روابط عمومی و تبلیغات نیروی دریایی ارتش، امیر پرویز سلیمی پناه، معاون تربیت و آموزش نیروی دریایی ارتش، سردارثامنی معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل ، امیر لطفی پور دبیر مسابقات و جمعی از فرماندهان و مسئولان  نیروهای مسلح جزیره کیش حضور داشتند.  

 استحکام اسکله تفریحی برای برگزاری مسابقات و اجرای برنامه های فرهنگی برای شرکت کنندگان داخلی و خارجی در مسابقات از دیگرموضوعات مورد بحث درجلسه " مسابقات غواصی نظامیان جهان" بود .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون