نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/27      13:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:607


نسخه چاپی
دستگیری سارق انبارهای محله یوسف آباد
گروه استان ها – تهران بزرگ - سر کلانتر سوم پایتخت از شناسایی و دستگیری سارق انبارهای منازل مسکونی در محله یوسف آباد خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را 10 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی آقا کارخانه " در توضیح این خبر، بیان داشت: در چند روز اخیر وقوع چند فقره سرقت از انباری در محله یوسف آباد به کلانتری 125 یوسف آباد اعلام شد که ماموران کلانتری پس از حضور به نشانی های اعلامی تحقیقات پلیسی را آغاز کردند.

وی عنوان داشت: در یکی از محل ها در تحقیقات میدانی مشخص شد، مردی میانسال که لباس رسمی بر تن دارد به همراه ساک و تعدادی وسایل از محل مسکونی خارج و سوار یک دستگاه خودروی سواری شده است که راننده آن جلوی محل مسکونی منتظر وی بود.

سرکلانتر سوم پایتخت با اشاره به اینکه مالک خودروی سواری شناسایی و مشخص شد که وی راننده تاکسی اینترنتی است، عنوان کرد: راننده تاکسی اینترنتی در تحقیقات پلیسی اظهار کرد :  به درخواست متهم به آن محل مراجعه کرده و این فرد مدعی شده که مسافر است و قصد مسافرت دارد و این مرد را به نشانی اعلامی  برده ام.

این مقام انتظامی عنوان کرد: با شناسایی مخفیگاه متهم، با هماهنگی مقام قضائی سارق در مخفیگاهش دستگیر شد و در بازرسی از آن محل تعدادی اموال مسروقه از قبیل : تلویزیون، ظروف عتیقه، مواد غذایی، تجهیزات صنعتی و غیره کشف شد.

وی افزود: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را 10 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

سرهنگ کارخانه افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و پیش تر به جرم سرقت دوچرخه مدتی را در زندان به سر برده و اخیرا از زندان رهایی پیدا کرده است.

سرکلانتر سوم با اشاره به اینکه تعدادی از اموال کشف شده به مال باختگان تحویل شده، به شهروندان توصیه کرد: از بازگذاشتن درب ورودی ساختمان ها اجتناب کرده و قفل هایی با ایمنی بیشتر بر روی درب انباری ها نصب کنید.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون