نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/27      13:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:229


نسخه چاپی
دستگیری 2 موبایل قاپ حرفه ای در اسکندری
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس کلانتری 129 جامی از دستگیری 2 موبایل قاپ حرفه ای در محله اسکندری و اعتراف آنان به 60 فقره سرقت گوشی همراه و زورگیری خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "مجتبی شمس بیرانوند"، در تشریح این خبر، بیان داشت: با وقوع چندین فقره موبایل قاپی و زورگیری در محله اسکندری و خیابان جمهوری شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: با حضور ماموران در صحنه جرم، مال باختگان اظهار می داشتند: در حال مکالمه و یا ارسال پیام با گوشی همراه به مخاطب بودیم که 2 موتور سوار به سرعت به آنان نزدیک و گوشی همراهشان را قاپیده اند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: تحقیقات پلیسی آغاز و مشخصات ظاهری سارقان با یکی از مجرمان حرفه ای موبایل قاپی که پیش تر دستگیر شده بود، تطبیق داشت و مشخص شد که موبایل قاپ حرفه ای اخیرا با گذاشتن قرار ثیقه از زندان آزاد شده است.

سرهنگ بیراوند اظهار داشت: در پایش های اطلاعاتی همدست وی نیز شناسایی و طرح مهار و دستگیری سارقان در نقاط مختلف محدوده کلانتری اجرا که روز گذشته ماموران کلانتری موفق شدند متهمان را که در حال پرسه زنی بودند، بازداشت کنند.

کلانتر محله جامی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیسی به 60 فقره موبایل قاپی و زورگیری اعتراف کردند و تاکنون تعدادی از مال باختگان، متهمان را شناسایی کرده اند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون