نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/27      13:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:312


نسخه چاپی
کشف بیش از 123 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیسی
گروه استان ها- البرز- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 123 کیلو و 400 گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس البرز و خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "علی عسکری" در تشریح این خبر گفت: در پي اقدامات اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روي عناصر حمل و نقل مواد مخدر مشخص شد فردي مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از استان های شرقی کشور خریداری کرده و با استفاده از يک دستگاه کاميون هوو در پوشش محموله تجاري در حال انتقال آن به استان خراسان جنوبی است.

وی افزود: بلافاصله موضوع به پليس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبي اطلاع داده شد و اکیپی از ماموران  با پشتيباني و هدايت اطلاعاتي پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محور ديهوک-فردوس اعزام و پس از رصد و پايش خودروهاي عبوري در نهایت خودرو مورد نظر را شناسايي و در یک فرصت مناسب متوقف کردند.

سرهنگ عسکری ادامه داد: در بازرسی از کامیون مورد نظر 123 کيلو و 400 گرم مواد مخدر ترياک که به صورت ماهرانه اي در زير ماشين جاساز شده بود کشف و خودرو نیز توقیف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با اشاره به این که در این عملیات 2  قاچاقچی دستگیر شدند تصریح کرد: متهمان به همراه مواد مخدر کشف شده تحویل مراجع قضائی در استان خراسان جنوبی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون