نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/27      13:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:249


نسخه چاپی
دپو بیش از 400 تن گندم و برنج در تاکستان
گروه استان ها - قزوین – فرمانده انتظامی استان از دپوی غیر قانونی400 تن گندم و 25 تن برنج ایرانی و 15 تن سبوس گندم در شهرستان "تاکستان" خبر داد.

سردار "مهدی حاجیان " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالاهای اساسی ، با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته، ماموران پلیس آگاهی شهرستان تاکستان از دپوی مقادیر قابل توجهی کالاهای مشکوک در یکی از انبارهای حاشیه شهر تاکستان مطلع و موضوع شناسایی عامل یا عاملان دپوی کالا به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: پس از انجام اقدامات مراقبتی و تایید صحت موضوع و هماهنگی های لازم بلافاصله ماموران پلیس آگاهی طی یک عملیات ضربتی، به همراه بازرسان تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت و معدن و جهاد کشاورزی در محل مورد نظر حاضر شدند.

وی خاطر نشان کرد: در بازرسی از انبار مورد نظر 400 تن گندم و 25 تن برنج مرغوب ایرانی و 15 تن سبوس گندم کشف شد؛ بنا بر اعلام کارشناسان ارزش این کالاهای اساسی 15 میلیارد ریال برآورد شده است.

حاجیان در پایان با اشاره به این که مکان مورد نظر پلمب و پرونده قضائی در این خصوص تشکیل و به مراجع قضائی ارسال شد، یادآور شد: نیروی انتظامی همچون گذشته با تمام توان به تلاش شبانه روزی خود برای جلوگیری از فعالیت اخلالگران اقتصادی ادامه خواهد داد و برای ایجاد امنیت اقتصادی از هرگونه همکاری مردم استقبال می کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون