نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/28      18:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:334


نسخه چاپی
قدردانی و حمایت دختران انقلاب اصفهان و خانواده معظم شهدا از تلاش های ناجا در دفاع از حریم عفاف و حجاب و مقابله با هنجارشکنان / حمایت بیش از پیش نیروی انتظامی از آمران به معروف
گروه استان ها - اصفهان – شرکت کنندگان در همایش بزرگ دختران انقلاب اصفهان و نیز خانواده معظم شهدا ، ضمن حمایت از نیروی انتظامی از تلاش های ناجا در دفاع از حریم عفاف و حجاب و مقابله با هنجارشکنان تقدیر کردند.

 

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در آخرین روز از هفته، همایش بزرگ دختران انقلاب با شور و شوق وصف ناپذیری با حضور 5 هزار نفر و نیز خانواده های معظم شهدا "احمدی روشن، حدادیان ،حججی،خیزاب و ..." در حسینیه بزرگ "رضوی" شهر اصفهان برگزارشد.

در این مراسم پدر شهید حدادیان، گفت، قبل از مراسم تلفنی با سردار اشتری صحبت کردم که وی به شما دختران انقلاب سلام رساندند؛ فرمانده ناجا همچنین گفتند از طرف من به دختران انقلاب و حامیان حریم عفاف و حجاب بگویید که نیروی انتظامی با همکاری دستگاه قضائی بیش از پیش حامی آمران به معروف خواهد بود و به هیچ وجه اجازه نخواهد داد به این عزیزان بی‌حرمتی شود .

این گزارش حاکی است، سخنان پدر شهید "حدادیان" با تشویق‌های پرشور تجمع کنندگان مواجه شد و دختران انقلاب ضمن قدردانی از تلاش‌های نیروی انتظامی در دفاع از حریم عفاف و حجاب و مقابله با هنجارشکنان، حمایت خود را از این نیرو اعلام کردند .

در ادامه این مراسم، پدر شهید "احمدی روشن"، مادر شهید "مجید قربانی"، برادر شهید "وصالی" و همسر شهید "مسلم خیزاب" از شهدای مدافع حرم اصفهان نیز طی سخنان جداگانه‌ای ضمن قدردانی از اقدامات نیروی انتظامی برای مقابله با هنجارشکنان از دولت و دستگاه قضائی به ویژه ۲۶ دستگاهی که بر اساس مصوبه شورای فرهنگ عمومی در خصوص ترویج فرهنگ حجاب و عفاف مسئولیت دارند خواستند تا به وظایف قانونی خود بیش از پیش عمل کنند.

"مینا علی نژاد" (خواهر مسیح علی نژاد) یکی دیگر از سخنران این مراسم بود که در بیانیه ای اعلام کرد: دختران اصفهان همانند سایر نقاط ایران در  هفته عفاف و حجاب با معصومیت قلب هایشان جشن عزت، مقاومت و سربلندی را با شکوه برگزار کردند .

مینا علی نژاد با بیان اینکه اجازه نخواهیم داد ذره‌ای از فرهنگ و اصالت ما مورد هجمه دشمنان قرار گیرد، گفت: اصفهان مهد جوانانی چون "کاظمی، حججی و خرازی و..." است که برای حفظ دین و وطن؛ جان، سر و دست می دهند و اجازه نخواهند داد هر شاخه و ریشه پوسیده ای، اصالت دختران ایرانی را هدف قرار دهد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون