نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/29      12:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:130


نسخه چاپی
كشف 3 تن و 570 کیلوگرم مواد مخدر در قم
گروه استان ها-قم- فرمانده انتظامی استان از كشف بیش از 3 تن و 570 کیلوگرم انواع مواد مخدر و انهدام 11 باند قاچاق طی سال جاری در قم خبر داد.

 

سردار "عبدالرضا آقاخانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اشاره به عملكرد فرماندهي انتظامي استان در زمينه كشف مواد مخدر و مقابله با سوداگران مرگ در سال جاری، اظهار داشت: از ابتدای امسال با اقدامات ويژه صورت گرفته توسط ماموران اين فرماندهي بیش از 3 تن و 570 کیلوگرم انواع مواد مخدر در قم کشف شده است.

وی گفت: در مجموع کشفیات انواع مواد افیونی، ترياک با 3 تن و 12 کیلوگرم، حشيش با 276 کیلوگرم، مرفین با 205 کیلوگرم و هروئین 20 کیلوگرم به ترتیب بیشترین سهم را به خود اختصاص داده اند.

اين مقام مسئول با اشاره به انهدام 11 باند قاچاق تهیه و توزیع مواد مخدر، افزود: در مدت مذکور 95 قاچاقچی مواد مخدر در قم دستگیر شده اند.

فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به عزم جدي پليس در برخورد با خرده فروشان ومعتادان متجاهر، بر اجرای طرح پاك سازي نقاط آلوده و مقابله با توزيع كنندگان و خرده فروشان مواد مخدر و همچنين جمع آوري معتادان متجاهر در سطح استان تاکید کرد.

سردار آقاخانی گفت: لازم است شهروندان ضمن رعايت نکات ايمني در پيشگيري از جرايم، هرگونه اطلاع از خرید و فروش مواد مخدر را سریعاً از طريق شماره تلفن 21825515 ستاد خبری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و یا شماره تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی استان قم ضمن قدردانی از همکاری مطلوب شهروندان با خدمتگزاران خود در نیروی انتظامی در شناسایی، کشف جرایم و دستگیری مجرمان، گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب این نیرو در شناسایی و کشف جرایم، قطعاً مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود و با قاطعیت با آن ها برخورد می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون