نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/29      12:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:234


نسخه چاپی
حادثه براي گروه كوهنوردي يك كشته و 19 مصدوم درپي داشت
گروه استان ها – خراسان رضوي- فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور ازواژگوني خودروي وانت نيسان حامل گروه كوهنوردي با يك كشته و 19 مصدوم در اين شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" حسين دهقان پور" گفت: ساعت 6 عصر روز  گذشته در پي اعلام مركز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر واژگوني خودرو وانت نيسان در شهر "خرو" بخش زبرخان شهرستان نيشابور  بلافاصله ماموران كلانتري 15 شهر خرو، كارشناس پليس راه  و نيروهاي امدادي در محل حاضر شدند.

وي افزود: با حضور پليس و امدادگران در محل مشخص شد خودروي وانت نيسان در يك كيلومتري آبشار «بالا» واژگون كه در اين حادثه متاسفانه  19 زن و مرد از گروه كوهنوردي مصدوم شده اند.

فرمانده انتظامي نيشابور گفت: مصدومان حادثه با 4 دستگاه آمبولانس به بيمارستان هاي نيشابور اعزام  و مرد 33 ساله اي كه در بين مصدومان بود جان خود را از دست داد؛ مصدوميت 8 تن از اين مصدومان  نيز سطحي اعلام شده است.   

وي خاطر نشان كرد: پليس در بررسي هاي اوليه دريافت مصدومان از يك گروه كوهنوردي بوده اند كه با مجوز شركتي خدمات مسافرتي به شهر"خرو" عزيمت و در مسير برگشت از كوهنوردي  دچار حادثه شده اند.

دهقان پور یادآور شد: كارشناس تصادفات پليس ،علت حادثه را در اعلام نظر اوليه بي احتياطي راننده خودرو نيسان به علت تخطي از سرعت مطمئنه اعلام كرد و با دستور مقام قضايي پرونده تشكيل شده و تحقيقات از راننده و يكي از مسئولان گروه ادامه دارد.

این مقام مسئول با ابراز تاسف از اين حادثه تلخ به رانندگان تاكيد كرد: از عجله و شتاب هنگام رانندگی خودداري کنید؛ با رعايت قوانين و مقررات رانندگي، آرامش و آسايش را براي خود و ديگران به ارمغان آورید.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون