نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/29      12:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:159


نسخه چاپی
بی احتیاطی ، کودک 6 ساله را به کام مرگ کشاند
گروه استان ها – تهران بزرگ - جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از فوت پسر بچه ای ۶ ساله در مراسم عروسی بر اثر برق گرفتگی خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "جلیل موقوفه ­ای" در تشریح این خبر، بیان داشت: ساعت یک بامداد دیروز با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فوت کودکی در تالاری در غرب تهران ماموران کلانتری ۱۳۹ مرزداران به محل اعزام شدند.

وی بیان داشت: در تحقیقات اولیه مشخص شد کودک ۶ ساله ای که تک فرزند خانواده بود به همراه والدینش برای شرکت در مراسم عروسی دختر عمویش به تالار رفته بود که ساعت پایانی مراسم در حالی که پدر و مادرش داخل سالن بودند به اتفاق کودکان دیگر در محوطه تالار بر روی پل آهنی که از عرض آب نمای وسط باغ می گذشت در حال راه رفتن بود که ناگهان به داخل آب نما پرتاب می شود و در همان محل جانش را از دست داد.

سرهنگ موقوفه ای افزود: در بررسی موضوع به دست آمد که زیر پل آهنی که با چمن مصنوعی پوشانده شده بود سیم های برقی عبور می کرد که قسمتی از سیم های برق فاقد پوشش بود به نظرمی رسد پای کودک با این قسمت ها برخورد کرده و منجر به برق گرفتگی او شده است.

جانشین پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: با تایید فوت کودک توسط عوامل اورژانس با هماهنگی مقام قضائی مسئولان تالار برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل و تحقیقات پلیسی ادامه دارد.

وی در خاتمه تاکید کرد: والدین در هر شرایطی مراقب کودکان خود باشند تا شاهد چنین اتفاقات تلخی نباشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون