نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/29      15:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:176


نسخه چاپی
کشف 655 کیلو تریاک در یک عملیات مشترک پلیسی
گروه استان ها- بوشهر- فرمانده انتظامی استان گفت: در یک عملیات مشترک ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر بوشهر و استان هرمزگان یک محموله 655 کیلویی تریاک از سوداگران مرگ کشف شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "خلیل واعظی"در تشریح این خبر بیان داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر و هرمزگان، در عملیاتی هماهنگ یک باند قاچاق و توزیع مواد مخدر را که به صورت حرفه ای و عمده در سطح استان بوشهر و استان های همجوار فعالیت داشت را شناسایی کردند.

وی در رابطه با جزئیات این عملیات گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی، مشخص شد سرکرده باند با همکاری سایر اعضای آن یک محموله مواد مخدر را از طریق دریا در شهرستان عسلویه تخلیه و در صدد انتقال آن با یک دستگاه خودروی سواری به یکی از استان های همجوار هستند.

سردار واعظی افزود: ماموارن پلیس بلافاصله به محل تردد سوژه اعزام و به صورت نامحسوس و با استقرار ایست و بازرسی و پس از تعقیب خودروی حامل محموله، راننده خودرو را که با سرعت بالا و حرکات مارپیچ قصد فرار داشت با اقدام به موقع متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان بیان داشت: در بازرسی از خودرو توقیفی 67 بسته مواد مخدر از نوع تریاک به وزن 655 کیلو و 500 گرم کشف و متهم و مواد مکشوفه به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان عسلویه منتقل شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تلاش پلیس برای دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد گفت: یکی از اولویت مهم فرماندهی انتظامی استان بوشهر در سال جاری مبارزه جدی با باندهای قاچاق و توزیع مواد مخدر می باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون