نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/29      15:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:280


نسخه چاپی
دستگیری سارقان و مالخران دوچرخه های تهرانی ها
گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس کلانتری 104 عباس آباد از دستگیری 4 سارق دوچرخه و 4 مالخر اموال مسروقه خبر داد و گفت: متهمان در بازجویی های انجام شده به 90 فقره سرقت اعتراف کرده اند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد احمدی" در این رابطه اظهار داشت: از مدتی پیش سرقت های سریالی دوچرخه در محدوده خیابان های سهروردی و خرمشهر به ماموران کلانتری 104 گزارش می شد تا اینکه با فعال شدن گشت زنی های شبانه روزی، تیم های عملیات کلانتری در نیمه شب ششم تیرماه موفق به شناسایی و دستگیری 2 سارق 28 و 30 ساله که در حال حمل دوچرخه ای با موتورسیکلت بودند، شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: با انتقال متهمان به کلانتری پرونده ای در این زمینه تشکیل و هر دوی آنها به دادسرای ناحیه 15 تهران معرفی و با دستور مقام قضائی به زندان تحویل داده شدند.

وی افزود: از آنجایی که احتمال می رفت با تحقیقات بیشتر از متهمان، مالخران و همدستان آنان نیز دستگیر شوند، با هماهنگی مقام قضائی بار دیگر آنها برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران قرار گرفتند.

رئیس کلانتری 104 عباس آباد ابراز داشت: با تحقیق از متهمان، مالخران اموال مسروقه که 4 نفر بودند در منطقه شوش و مولوی شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ احمدی افزود: در گام بعدی 2 همدست دیگر سارقان نیز دستگیر و از مخفیگاه آنان نیز تعدادی اموال مسروقه کشف شد.

وی با بیان اینکه متهمان در بازجویی های انجام شده به  90 فقره سرقت اعتراف کرده اند تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان 300 قلم انواع لوازم مسروقه به همراه یک دستگاه موتورسیکلت و خودرو کشف شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون