نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/29      15:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:223


نسخه چاپی
شهدا سرمایه های جاویدان ایران اسلامی هستند
گروه ناجا- فرمانده مرزبانی ناجا گفت: شهدا سرمایه های جاویدان ایران اسلامی هستند و با نثار خون پاک شان نهال انقلاب را آبیاری و دست بیگانگان را از این کشور کوتاه کردند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار " قاسم رضایی" در دومین یادواره سردار شهید " غلامرضا صادقی فرد" در شهرستان قائمشهر استان  مازندران، از شهدا به عنوان پرچمداران آسماني جهاد و مبارزه براي حفظ و بقاء امنيت ايران اسلامي ياد و اظهار كرد: شهيدان، بهترين الگو براي خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هستند.

وی با اشاره به آیات و احادیث پیرامون جایگاه شهادت افزود: شهدا خالصانه با روح بلند و معنوي خود با خدا معامله کردند و از تعلق مادي و دنيایی رهايي جستند، آنان در بارگاه حضرت حق زنده اند و نزد پروردگار خود روزي مي خورند.

فرمانده مرزبانی ناجا خاطرنشان کرد:  شهدا به عنوان سرمايه‌هاي جاويدان ايران اسلامي هستند که با نثار خون پاک خود نهال انقلاب را آبیاری و دست بيگانگان را از اين کشور کوتاه کردند.

سردار رضایی، مرزبانان  را  نيروهاي انقلابي معرفی و مطرح کرد: مرزبانان با حفظ ايمان، انضباط، آگاهي و اقتدار در برابر تهديدات دشمن ايستاده و راه تجاوز به مرزهاي کشور را بسته اند.

سردار رضايي، مرزبانان نیروی انتظامی را ادامه دهنده راه رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دانست و گفت: همرزمان من در سراسر مرزهای ایران اسلامی، همانند رزمندگان دوران دفاع مقدس، انس با قرآن ، ذکر و یاد خدا ، اجراي هدفمند طرح ها و جهاد در راه خدا را در مسير زندگي خود هدف  قرار داده و با این باور از مرزهاي کشور در مقابل دشمنان دفاع مي کنند.

وی با بيان اينکه شهيدان با فراغ بال و آرامش خاطر به استقبال شهادت رفتند و شهد شيرين آن را نوشيدند، عنوان کرد: شهدا بهترين الگو براي جامعه اسلامي به شمار مي‌روند و وظیفه ما ادامه راه این شهداست تا به سعادت و خوشبختي دست پيدا کنيم.

فرمانده مرزبانی ناجا، خانواده شهدا را مظهر صبر و استقامت دانست و افزود: امنيت و آرامش جامعه اسلامي را مديون خون شهدا و از خود گذشتگي خانواده هاي آنان هستیم، بدون شک شهدا از مهمانان سفره عبدالله الحسين(ع) هستند.

گفتني است سردار شهید "غلامرضا صادقي فرد" در 28 تيرماه سال 96 طي عمليات تعقيب و گريز با سوداگران مرگ به درجه رفيع شهادت نائل شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون