نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/29      15:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:291


نسخه چاپی
طلاها به صاحبش رسید
گروه استان ها-آذربایجان شرقی- رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان از تحویل طلاجات گمشده به ارزش 3 میلیارد ریال به صاحبش، توسط سرباز وظیفه کلانتری 11 تبریز خبر داد.

سرهنگ " اکبر رحیمی"  در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی وقوع تصادف جرحی در حوزه استحفاظی کلانتری 11 تبریز،اکیپ گشت کلانتری به همراه گروه های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: پس از انتقال مصدومان به مراکز درمانی، خودروی سوناتای که با عابران پیاده تصادف کرده بود به همراه راننده جهت تشکیل پرونده به کلانتری انتقال داده شدند .

این مقام انتظامی تصریح کرد: حین انتقال خودرو به کلانتری، بسته پلاستیکی حاوی مقادیری طلاجات راننده در محوطه کلانتری به زمین می افتد که سرباز وظیفه "میرپویا جلالی" در صحت عمل، بسته حاوی طلاجات به ارزش 3 میلیارد را به افسرنگهبان تحویل می دهد.

سرهنگ "رحیمی"خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی لازم و طی صورتجلسه، طلاجات گمشده به صاحبش تحویل، که این عمل سرباز وظیفه باعث خوشحالی و خرسندی صاحب طلاجات گمشده شد.

رئیس بازرسی استان در پایان با بیان اینکه ماموران انتظامی حافظ مال و ناموس مردم هستند،افزود:خدمت به شهروندان و مردم را توفیقی الهی می دانیم و تمام توان خود را برای آرامش،آسایش و احساس امنیت شهروندان و جامعه به کار می گیریم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون