نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/30      10:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:116


نسخه چاپی
از نیروی انتظامی به خاطر مقابله با بدحجابی تشکر می‌کنیم
گروه استان ها – قزوین- امام جمعه قزوین گفت: از نیروی انتظامی به خاطر اجرای طرح مقابله با بدحجابی تشکر می‌کنیم و انتظار داریم این طرح با قدرت اجرا شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در خطبه‌های نماز جمعه این هفته که در مسجدالنبی(ص) برگزار شد، اظهار کرد: هرچه پایه‌‌های ایمان محکم‌‌تر شود التزام انسان به رعایت شئون اسلامی بیشتر خواهد شد.

آیت الله عابدینی با اشاره به اینکه در حدیثی از امیرالمؤمنین حضرت علی(ع) آمده 3 چیز است که اگر پیشوایان دینی خود را در آن همراهی نکنید نابود خواهید شد، اظهار کرد: نخست بی‌اعتنایی به برپایی نماز جمعه است در حالی که در نماز جمعه علاوه بر دعوت به تقوا، نقشه‌‌های شوم ظالمان معرفی شده و در مورد آن صحبت می‌‌شود.

خطیب نمازجمعه قزوین ادامه داد: وقتی دشمن برای ما رجزخوانی می‌کند ما نیز باید آماده شده و رجزخوانی کرده و مسلح شده و وارد میدان شویم نه با لبخند وارد مذاکره با دشمن شویم. اگر این رویه را در پیش نگیریم هلاک خواهیم شد.

آیت‌الله عابدینی یادآور شد: گاهی شاهد هستیم که دشمنان وارد جنگ فرهنگی با ما شده‌اند و به دنبال ترویج فساد و فحشا در بین مردم هستند همان اقدامی که در اندلس پیاده کردند و بی عفتی و بی بند و باری‌های اخلاقی را رواج دادند و به مسلمانان شکست سختی وارد کردند.

امام جمعه قزوین با اشاره به اجرای طرح «ناظر یک» که توسط نیروی انتظامی اجرا می‌شود عنوان کرد: در این طرح افراد معتمدی که از قبل شناسایی شده‌اند از طریق سامانه‌ای با نیروی انتظامی در ارتباط بوده و افرادی را که در اتومبیل کشف حجاب می‌کنند به پلیس معرفی می‌کنند.

وی افزود: با اطلاع‌رسانی صورت گرفته به پلیس، نیروی انتظامی به مالک خودرویی که در آن کشف حجاب صورت گرفته از طریق پیامک اطلاع‌رسانی می‌کند تا خود را به پلیس معرفی کند اگر مالک خودرو مراجعه نکند طبق قانون خودروی وی توقیف خواهد شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین بیان داشت: اجرای طرح «ناظر یک» توسط نیروی انتظامی تاکنون در مقابله با این ناهنجاری‌ها که از سوی دشمن هدایت می‌شود مؤثر واقع شده است؛ البته برخی از روی ناآگاهی این اقدام را انجام می‌دهند اما همه باید بدانیم که دشمن از راه بی‌عفتی به دنبال نابودی انقلاب ماست.

آیت الله عابدینی با تأکید بر اینکه دشمن می‌خواهد از طریق بی‌عفتی جامعه ما را به نابودی بکشاند، خاطر نشان کرد:: این کاری است که دشمن بر روی آن سرمایه‌گذاری می‌کند و زنی که حجاب و شرفش را زیر پا گذاشته است را به ملاقات وزیر آمریکا می‌برند تا تشویق شود و به راه خودش ادامه دهد و ما نیز باید در مقابل سرمایه‌گذاری‌های دشمن مراقب باشیم و جدی به میدان بیاییم.

خطیب جمعه قزوین به اهمیت رعایت حجاب در جامعه هم اشاره کرد و گفت: از نیروی انتظامی به خاطر اجرای طرح مقابله با بدحجابی تشکر می‌کنیم و انتظار داریم این طرح با قدرت اجرا شود.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون