نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/30      11:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:325


نسخه چاپی
توقیف لوازم خانگی قاچاق دردهگلان
گروه استان ها - کردستان - فرمانده انتظامی استان، ازتوقیف یک دستگاه کامیون و كشف مقادیری انواع لوازم خانگی خارجی قاچاق در شهرستان دهگلان خبر داد.

 

سردار " علی آزادی" درگفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان دهگلان در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا در محور" قروه به دهگلان " به یک دستگاه کامیون حامل بار مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: با هماهنگی قضائی دربازرسی از خودروی مذکور انواع کالای خارجی قاچاق شامل،  14 دستگاه ماشین لباسشويي،  3 دستگاه كولر گازي، 2 دستگاه ماشين ظرفشويي،  26 دستگاه همزن برقي، 12دستگاه سبزي خرد كن، 2 دستگاه چرخ خياطي و... کشف شد.

سردار آزادی با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفردستگیر شده اسـت، گفت :کارشناسان ارزش کالای های کشف شده را بالغ بر 3میلیارد ریال برآورد کرده اند.

فرمانده انتظامی استان کردستان، در پایان با اشاره به اینکه قاچاق کالا یکی از معضلات شومی است که به اقتصاد داخلی هرکشور و مردم لطمه می زند، به شهروندان توصیه کرد، در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی مراتب را هرچه سریعتر به سامانه پلیس 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون