نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/30      11:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:306


نسخه چاپی
کشف کالای قاچاق در همدان
گروه استان ها-همدان- فرمانده انتظامی استان، از کشف 5 هزار و 380 عدد ظروف آشپزخانه خارجي قاچاق در اين استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "کامرانی صالح"، در تشريح اين خبر گفت: در پی کسب خبري مبني بر اين که اشخاصي در داخل شهر همدان اقدام به دپو و نگهداري کالاهاي قاچاق مي کنند، كارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان با همکاري پليس آگاهي شهرستان بهار با انجام اقدامات اطلاعاتي این انبار را شناسایی کردند.

وي افزود: با انجام تامین و مراقبت، يک دستگاه وانت نيسان که قصد بارگيري کالا از داخل انبار را داشت متوقف و در بازرسی از این انبار، 5 هزار و 380 عدد ظروف آشپزخانه خارجی و قاچاق کشف و 3 نفراز مالكان كالاها که با ايجاد سر و صدا و درگيري با ماموران قصد جلوگيري از اجراي ماموريت را داشتند، بازداشت شدند.

سردار کامرانی صالح با اشاره به این که ارزش کالاهای کشف شده بر اساس نظر کارشناسان 3 میلیارد ریال برآورد شده، گفت: در اين خصوص پرونده تشکيل و در تعزيرات حکومتي همدان در حال رسیدگی است.

فرمانده انتظامی استان در پایان گفت: پليس با تمام توان و به کارگيري حداکثري امکانات خود با پديده شوم قاچاق مبارزه خواهد کرد و شهروندان نيز مي توانند اخبار و اطلاعات خود را در زمينه قاچاق کالا با شماره تلفن 110 به پليس گزارش دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون