نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/30      12:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:352


نسخه چاپی
نباید مأموری که با بدحجابی مقابله می کند، سرزنش شود
گروه استان ها- گلستان- نماینده مردم غرب استان در مجلس شورای اسلامی گفت: مأموری که با مروجان بد پوششی مقابله می کند نباید مورد سرزنش قرار گیرد بلکه باید از وی حمایت شود.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر "نورقلی پور" در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان بندرترکمن، اظهار داشت: زنان مومن ایران در طول تاریخ با تمام وجود پایبند به اصول اعتقادی از جمله حجاب بوده اند.

نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان نظام، اعتقادات مذهبی جوانان ما را هدف قرار داده اند، گفت: برای مقابله با این اقدام پلید دشمنان، نیاز به کار فرهنگی و ریشه ای داریم.

وی با اشاره به عملکرد خوب ناجا در حوزه عفاف و حجاب، افزود: سال هاست که مجلس قانون عفاف و حجاب را تصویب کرده اما برخی دستگاه ها در اجرای آن کوتاهی می کنند.

دکتر نورقلی پور با بیان اینکه مجلس آماده دریافت هرگونه نظر و پیشنهادی از سوی نیروی انتظامی برای اصلاح قانون عفاف و حجاب و یا برنامه ریزی های هدفمند در این حوزه است، تصریح کرد: مأموری که با مروجان بد پوششی مقابله می کند نباید مورد سرزنش قرار گیرد بلکه باید از وی حمایت شود.

نماینده مردم غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مجلس از طرح های فرهنگی پلیس در زمینه عفاف و حجاب حمایت کامل می کند اظهار داشت: برپایی جشنواره هایی همچون چادرهای آسمانی و حضور فرهنگی پلیس در سطح جامعه کاری بسیار ارزشمند و اثرگذار است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون