نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/31      9:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:108


نسخه چاپی
تقدیر فرمانده ناجا از دست اندرکاران برگزاری یادواره 1200شهید یگان های ویژه ناجا
گروه ناجا ـ فرمانده ناجا با صدور پیامی از دست اندرکاران یادواره 1200شهید یگان های ویژه ناجا تقدیر کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"حسین اشتری" با صدور پیامی ضمن عرض ارادت و تعظیم به خانواده های معظم شهیدان، به ویژه  شهدای نیروی انتظامی از کلیه دست اندرکاران و متولیان برگزاری یادواره 1200شهید یگان های ویژه ناجا تشکر و قدردانی کرد.

 

در متن این پیام آمده است:

"مِنَ الَمُؤمِنینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا للهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضَی نَحبَهُ وَ مِنهُم مَن یَنتَظرُ وَ مَابَدَّلُوا تَبدِیلَّا"

برخی از آن مؤمنان، بزرگ مردانی هستند که به عهد و پیمانی که با خدا بستند کاملا وفا کردند، پس برخی پیمان خویش گزارند (و بر آن عهد ایستادگی کردند تا در راه خدا شهید شدند) و برخی به انتظار (فیض شهادت) مقاومت کرده و هیچ عهد خود را تغییر ندادند. ( سوره احزاب آیه 23)

" بسم رب الشهدا والصدیقین"

توفیق وفا به پیمانی که هر یک از ما با پروردگار خویش بسته ایم،نیازمند صداقت و استقامتی است که تنها از مردان خدا انتظار می رود، مردانی که بر پیمان خویش استوار ماندند تا آنگاه که موفق به دیدار معشوق و محبوب خود شدند.

گروهی نیزکه توفیق شهادت و لقاء الله را نیافتند، اگر منتظر فرج باشند و در منش و روش خویش تبدیل و تغییری راه ندهند. البته در همان حلقه نورانی هستند و دیر یا زود به یاران خویش ملحق می شوند.

یاد گذشته و استمداد از همسنگران سفر کرده از بهترین توشه ها برای پیمودن این راه پر خطر است، بنابر این زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان پیش و بیش از آنکه خدمتی به آن عزیزان محسوب شود،خدمت به خود ما و جامعه بشری است.

در کاروان شهیدان انقلاب اسلامی، شهدای نیروی انتظامی و از جمله شهدای گرانقدر یگان های ویژه ناجا، البته برما حق جداگانه ای دارند، آنان که توفیق همسنگری با آنها را داشتیم و امید که تا آخر نیز همسفرشان باشیم.

باید از همه دست اندرکاران برگزاری یادواره 1200 شهید یگان های ویژه ناجا صمیمانه سپاسگزاری نمایم که این فرصت بی بدیل را برای من و شما فراهم آوردند تا از سرچشمه زلال یاد آنان سیراب شویم و برای آینده خود توشه برگیریم.

براین شهیدان، پدران و مادران، فرزندان و دیگر بستگان آنان درود می فرستم و به آنان اطمینان می دهم که یکایک فرماندهان وکارکنان ناجا، این سازمان عظیم انقلابی و مومن به حول و قوه الهی تا آخر برعهد خویش استوار خواهند بود و در پرتو عمل به فرامین و رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) پرچمی را که از دست شهیدان به یادگار، دست ما رسیده است را بر فراز قله عزت و اقتدار خواهیم نشاند.

بار دیگر به پیشگاه شما خاندان معظم شهیدان عرض ادب می کنم وامیدوارم که هیچ گاه ما را از دعای خیر خود محروم نفرمایید.

                            فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

                                              سرتیپ پاسدار حسین اشتری


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون