نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/31      9:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:173


نسخه چاپی
اختصاصی/
مسابقات "گشت جاده ای" به میزبانی نیروی انتظامی برگزار می شود
گروه ناجا – جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: مسابقات "گشت جاده ای" 2019 روسیه با حضور تیم های روسیه، ازبکستان، ارمنستان و جمهوری اسلامی ایران در شهر آیلند به میزبانی نیروی انتظامی برگزار می شود.

 

سردار "محسن فتحی زاده" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس درباره جزئیات برگزاری مسابقات گشت جاده ای 2019 روسیه اظهار داشت: این مسابقات به میزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از 10 مرداد ماه سال جاری برگزار می شود و تا 25 مرداد ماه (1 تا 16 آگوست 2019) ادامه دارد.

وی با بیان اینکه محل برگزاری مسابقات بین المللی گشت جاده ای 2019 روسیه در شهر آیلند است، ادامه داد: این مسابقات با حضور تیم های روسیه، ازبکستان، ارمنستان و جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود و اتومبیل رانی نظامی، اطفاءحریق، خودامدادی، دگرامدادی و تیراندازی نیز از محورهای برگزاری این مسابقات است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه مسابقات گشت جاده ای برای اولین بار در سال 1392 توسط روسیه و با شرکت 3 تیم برگزار شده است، گفت: این مسابقات سال گذشته هم برگزار شد که روسیه با خودروی "لادا" و چین با خودروی "جیلی" در مسابقات شرکت کردند و معاونت تربیت و آموزش ناجا توانست گام مهمی در تبلیغ تولیدات داخلی بردارد و امسال در مسابقات گشت جاده ای 2019 روسیه "دنا پلاس" خودروی ایرانی، مورد استفاده مسابقه دهندگان کشورهای شرکت کننده است.

سردار فتحی زاده به هدف برگزاری این مسابقات اشاره کرد و گفت: کسب افتخار در میادین بین المللی ورزشی توسط کارکنان ناجا و تقویت تعاملات پلیسی به ویژه در حوزه تربیت و آموزش با نگاه صلح و دوستی از جمله اهداف برگزاری مسابقات بین المللی گشت جاده ای 2019 روسیه است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا عنوان کرد: این مسابقات همچنین به منظور ایجاد روابط فرهنگی و تقویت همکاری بین نیروهای مسلح کشورهای شرکت کننده، تبادل تجربیات و آشنایی با استانداردهای آموزشی کشورها، افزایش و رشد مهارت های تخصصی و ماموریتی کارکنان و ... برگزار می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون