نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/31      9:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:113


نسخه چاپی
آموزش صحيح؛ رمز عملکرد بی نقص کارکنان/آمادگی یگان ویژه برای میزبانی مسابقات مهارتی
گروه ناجا ـ فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه بدون آموزش صحيح نمی توان از كاركنان انتظار عملكرد بي‌نقص داشت،گفت: آموزش؛ پايه موفقیت در هر سازمانی است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حسن کرمی" در جمع کارکنان اعزامی یگان های ویژه سراسر کشور به مسابقات مهارت های پلیسی، ضمن اشاره به اهميت امر آموزش اظهار کرد: برنامه ريزي برای ارتقاء دانش و سطح كيفي آموزش كاركنان، مي بايست در طول سال به طور ويژه دنبال شود چرا كه مهمترين عامل موفقيت در ميادين رزمي و عملياتي، آموزش هايي است كه در طول روز اجرا مي شود و آموزش بايد دائما در جريان باشد تا سبب همبستگي، شادابي و تحکيم سازماني شود.

وی با مهم ارزيابي کردن این نوع مسابقات در بین کارکنان یگان های ویژه ناجا، بیان کرد: در حال حاضر در یگان های ویژه به مقوله آموزش به عنوان يك ارزش و اصل نگريسته مي شود و از جمله نتايج ملموس اين روند نوين بهبود عملكرد بر اساس استانداردهاي پيش بيني شده است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه يکي از مولفه هاي مهم اقتدار، توانمندي است،تصریح کرد:حضور در این مسابقات، ارزیابی میزان آمادگی جسمانی  و مهارتی کارکنان، این امکان را می دهد که با نگرش به سطح کارآیی،مهارت و دانش تخصصی کارکنان، از توانمندی آنان بهره برد.

سردار کرمی ادامه داد: براي مجموعه يگان هاي ويژه ناجا باعث افتخار است كه در سطح نيروهاي مسلح به عنوان یکی از یگان های برتر و اولين واحد،  به برگزاری چنین مسابقات با رویکرد آموزشی اقدام کند.

وی با اشاره به اينكه نمي‌توان بدون آموزش صحيح از كاركنان انتظار عملكرد بي‌نقص داشت، افزود: تربيت نيروهاي متعهد و انقلابي، ارزش‌هاي نظام را حفظ مي‌كند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه هدف از آموزش در یگان ویژه تبدیل مهارت به تخصص و حرفه ای گرایی است، گفت: رويكرد آموزش ها بايد "مهارت محور"  و  تخصصی شوند تا نيروها در هر لحظه آمادگي اجراي مأموريت هاي محوله را داشته باشند.

سردار کرمی با بیان اینکه آموزش پایه موفقیت هر سازمانی است، مطرح کرد: از آنجا كه عزم و اراده جدي در مسئولان عالي ستاد کل نیروهای مسلح و ناجا براي ايجاد تحول اساسي در زيرساخت هاي آموزشي، استفاده از ابزارها و دانش نوين در سازمان وجود دارد اين موضوع مي تواند نويد دهنده حركت جهشي یگان ویژه به سمت تربيت نيروهاي زبده و متناسب با وظايف و مآموريت ها باشد. 

وی با اشاره به اینکه تمرین و ممارست در ارتقاء توان عملیاتی و تبدیل آن به حرفه‌ای گرایی، در ضریب موفقیت ماموریت ها حائز اهمیت است، گفت: برگزاری کارگاه های "بازی ـ عملیات انتظامی"، زیر ساخت و بستر تمام ماموریت ها و رکن اساسی در ارتقای هوش سازمانی است که فرماندهان یگان ویژه در این کارگاه می توانند با مدیریت دانش و انتقال تجارب آمادگی خود برای مواجهه با ماموریت های واقعی را محک بزنند و در ماموریت ها با این تفکر بدون عیب و نقص این مهم را به پایان برسانند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا در پایان با اشاره به رشد و شکوفایی یگان ویژه در عرصه های مختلف،خاطر نشان کرد: امروز یگان ویژه در بین نیروهای مسلح جایگاه والایی دارد و به آن حد از آمادگی رسیده که می تواند میزبان خوبی برای مسابقات مهارتی نیروهای مسلح و حتی ارتش های کشورهای اسلامی و جهان باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون