نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/31      10:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:150


نسخه چاپی
كشف 120 کیلو حشيش در مركزي
گروه استان ها - مركزي - جانشين فرماندهي انتظامي استان از دستگيري اعضای يك باند قاچاق مواد مخدر و كشف 120 كيلوگرم حشیش در عملیات مشترک پلیس مركزي و سمنان خبر داد.

سرهنگ "يوسف سپهوند" در گفت و گو با خبرنگار پليس در بيان جزئيات اين خبر گفت: در تداوم طرح هاي مبارزه با سوداگران مرگ و توزیع کنندگان عمده مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مركزي از فعالیت يك باند قاچاق مواد مخدر که در کشور به صورت گسترده فعالیت می کردند، مطلع شده و بلافاصله برنامه ریزی عملیاتی لازم را برای دستگیری آنان آغاز کردند.

وی ادامه داد: با آغاز تحقیقات تخصصی پليس مركزي ، سرانجام اعضاي اين باند شناسایی و مشخص شد که با 2 دستگاه خودروی سواری در حال انتقال محموله مواد مخدر از یکی از استان های جنوبی به مرکز کشور می باشند.

جانشين فرماندهي انتظامي استان مرکزی خاطرنشان کرد: در عمليات مشترك تيم اعزامي پليس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس سمنان، در عملياتي خودروهای مذکور شناسایی و در يكي از محورهای مواصلاتی استان سمنان متوقف شدند.

این مقام انتظامی یاد آور شد: در بازرسی از یکی از خودروها، 120 کیلو گرم حشیش که به شکل ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

وی در پایان با تأکید بر وجود عزم راسخ از سوی پلیس استان در مبارزه مستمر و قاطع با پدیده شوم مواد مخدر افزود: 4 متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون