نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/31      10:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:88


نسخه چاپی
کشف 781 دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق در اصفهان
گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامی استان از کشف 781 دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق به ارزش 117 میلیارد ریال توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.

سردار "مهدی معصوم بیگی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی اصفهان مطلع شدند تعداد زیادی دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق در یک انبار است که بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی با نام ظفر 47 از آن انبار بازرسی شد که 781 دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستگیری 16 نفر در این رابطه و تحویل آنها به مراجع قضائی افزود: ارزش دستگاه های کشف شده توسط کارشناسان 117 میلیارد و 150 میلیون ریال اعلام شده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه مبارزه قاطعانه پلیس با عناصر اصلی قاچاق کالاهای خارجی و جلوگیری از ورود آنها به بازار مصرف می تواند نقش ویژه ای در رشد و انسجام اقتصادی کشور داشته باشد، مجموعه انتظامی استان اصفهان تمام تلاش خود را به کار بسته و طرح ها و برنامه های خود را در این زمینه افزایش داده که بحمداله از ابتدای امسال تاکنون توفیقات خوبی نیز به دست آمده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون