نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/31      11:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:155


نسخه چاپی
آتش ، بیش از 200هکتار از مزارع و مراتع ایلام را خاکستر کرد
گروه استان ها –ایلام- فرمانده انتظامی استان گفت : طی چند روز گذشته 202هکتار از مزارع کشاورزان و مراتع طبیعی شهرستان های ایلام و ایوان در آتش سوخت.

سردار "نورعلی یاری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی تماس های مردمی با سامانه 110 مبنی بر وقوع چند فقره آتش سوزی در نقاط مختلف استان، ماموران انتظامی شهرستان های تابعه جهت بررسی موضوع به محل های اعلامی اعزام شدند.

وی با بیان اینکه مقدار تقریبی 202 هکتار از مزارع و مراتع طبیعی کشاورزان ایلامی دچار حریق شده است، افزود: گزارش ماموران انتظامی حاکی از آن است که یک هکتار از مزارع گندم کشاورزان واقع در بانگنجاب، 200 هکتار از مراتع و زمین های کشاورزی گنجوان و یک هکتار از محصولات کشاورزی (پیچر) بخش زرنه ایوان دچار آتش سوزی شده است .

این مقام انتظامی با بیان اینکه با حضور به موقع نیرو های مردمی، سپاه، بسیج، ماموران انتظامی و منابع طبیعی، این آتش سوزی ها بدون خسارت جانی مهار شد، گفت: علت  آتش سوزی ها از طریق مراجع قضائی در حال  پیگیری است.

فرمانده انتظامی استان از شهروندان خواست كه در حفظ مراتع و جنگل ها به عنوان يک ميراث ملي کوشا باشند؛ در صورت وقوع کوچکترين حادثه آتش سوزي، در اسرع وقت از طریق مرکز فوريت هاي 110 به پلیس اطلاع دهند، تا با همكاري ساير دستگاه هاي خدمت رسان از گسترش آتش و خسارت ديدن مزارع و منابع طبيعي جلوگيري شود#.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون