نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/31      13:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:185


نسخه چاپی
کشف بیش از 155 کیلو تریاک در خوزستان
گروه استان‌ها_ خوزستان_ فرمانده انتظامي استان از کشف بیش از 155 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک در محورهای مواصلاتی خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حیدر عباس زاده" با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستاي اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و مبارزه قاطع با فروشندگان و توزيع کنندگان مواد مخدر، مأموران پليس شهرستان‌های هندیجان و امیدیه با اقدامات اطلاعاتی از انتقال 2 محموله مواد مخدر از محورهای مواصلاتی این شهرستان مطلع شدند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: در این راستا ماموران پليس مبارزه با موادمخدر مستقر در ایستگاه بازرسی "امامزاده عبداله" شهرستان هندیجان با اقدامات تخصصی مسیر تردد یکی از محموله های مواد مخدر را در محور "دیلم - هندیجان" شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی طی عملیاتی منسجم خودروی پژو پارس حامل مواد مخدر را توقیف و در بازرسی از آن 130 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

سردار عباس زاده در ادامه تصریح کرد: در عملیاتی دیگر ماموران بخش زیدون شهرستان امیدیه با اقدامات فنی و شگردهای پلیسی، خودروی سمند حامل مواد مخدر را متوقف و در بازرسی از آن 25 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه در مجموع این 2 عملیات 155 کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد، خاطرنشان کرد: در این رابطه 3 قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون