نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/31      13:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:288


نسخه چاپی
سردار اشتری در جمع کارکنان مرکز سپکا:
ناجا در مبارزه با مواد مخدر پیشتاز است / نیروی انتظامی از نظر اعتماد مردمی جایگاه مطلوبی دارد/تأمین مسکن کارکنان از اولویت های امسال ناجا
گروه ناجا – فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه یکی از اولویت های امسال ناجا نهضت خانه سازی است، گفت: باید با کار جهادی مشکل مسکن کارکنان تا سه سال آینده رفع شود.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در جمع کارکنان مرکز تربیت و عملیات سپکا، گفت: امروز بحمداله به ریاست سردار "زاهدیان"؛ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر و  مجاهدت های کارکنان این مرکز اقدامات خوب و روبه رشدی انجام شده است.

وی ادامه داد: در مرکز سپکا در حوزه آموزش، تکثیر و امور پزشکی نیز اقدامات مهمی صورت گرفته البته این روند باید ادامه یابد و تا سه سال آینده گام های بلندتری برداشته شود؛ بایستی محلی مناسب با تمامی استانداردهای لازم برای کارکنان این مرکز در نظر گرفته شود تا مرکز سپکا طی 20 سال آینده نیاز به جابه جایی نداشته باشد.

سردار اشتری با بیان اینکه تمامی امور در مرکز سپکا از حساسیت بالایی برخوردار است، گفت: یکی از آسیب های جدی جامعه امروز موضوع مواد مخدر است که این امر از دغدغه های مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) نیز می باشد؛ بنابراین تمام دستگاه های مربوطه در سراسر کشور باید در راستای جمع آوری معتادان متجاهر و مبارزه با مواد مخدر همت دو چندان داشته باشند.

سردار اشتری گفت: امروز مأموریت ناجا در حوزه مبارزه با مواد مخدر کاری خداپسندانه است؛ شما کارکنان در حال خدمتگزاری به مردم هستید و کاری که انجام می دهید رضایت خداوند و مردم را به دنبال دارد.

این مقام عالی انتظامی تصریح کرد: نیروی انتظامی در مبارزه با مواد مخدر پیشتاز بوده و شهدای بسیاری را در این راه تقدیم کرده است؛ بنابراین شما کارکنان باید قدردان کار و مأموریت های خود باشید.

سردار اشتری  تأکید کرد: شما در برقراری نظم و امنیت در حال فعالیت هستید بنابراین نقش شما در این راستا باید پررنگ تر شود و تمامی تجهیزات و امکانات نیز برای خدمت بیشترفراهم شود.

فرمانده ناجا عنوان کرد: مشکلات و سختی کار در تمامی بخش های ناجا وجود دارد ما نیز برای تداوم آسایش و برقراری امنیت مردم فعالیت می کنیم، هدف ما خدمتگزاری به مردم است.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی از نظر اعتماد مردمی در جایگاه مطلوبی قرار دارد؛ امروز مردم به پلیس احترام می گذارند و مسئولان نیز ناجا را قبول دارند که در رأس آنها مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همیشه از ناجا و کارکنان آن حمایت و اظهار رضایت کرده اند؛ معظم له در موضوع وقوع سیل اخیر در کشور فرموده اند که "ناجا خوش درخشیده است" البته ایشان فرمودند "تا رسیدن به پلیس تراز جمهوری اسلامی ایران فاصله دارید اما گام هایی که برداشته شده بسیار مطلوب بوده است".

سردار اشتری عنوان کرد: این مرکز نیز همچون دیگر بخش های ناجا دارای مشکلات و سختی کار است در صدد هستیم که طی یک جلسه بررسی شود که کار در این مرکز جزء مشاغل سخت قرار می گیرد یا خیر.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه یکی از اولویت های امسال ناجا نهضت خانه سازی و تأمین مسکن کارکنان است، گفت: باید با کار جهادی مشکل مسکن کارکنان تا سه سال آینده رفع شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون