نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/31      16:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:228


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان حرفه ای در "فردیس"
گروه استان ها-البرز- فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از انهدام باند سارقان حرفه ای با 40 فقره سرقت در فردیس و غرب استان تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "بیژن جنتی" در تشریح این خبر گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده شکایت مبنی بر سرقت از یک مرکز تجاری در فردیس ، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس آگاهی شهرستان فردیس قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه از مال باخته محرز شد که وی به یکی از همسایه های خود مظنون است که با هماهنگی مقام قضائی  به پلیس آگاهی احضار و در بازجویی های ماموران منکر هرگونه سرقت شدکه با توجه به این که هیچ مدرکی از وی در دست نبود رها شد ، اما با توجه به اظهارات ضدونقیض وی ، به صورت نامحسوس تحت کنترل قرار گرفت .

سرهنگ جنتی گفت: کارآگاهان پس از چندین روز مراقبت و تحت نظر قرار دادن وی ، نامبرده را در حال فروش لوازم صوتی - تصویری و خانگی مشاهده کرده و متهم را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند و در بازرسی از منزل وی ، تعداد زیادی لوازم مسروقه کشف شد.

وی ادامه داد: متهم در مواجهه با مدارک موجود به ناچار لب به اعتراف گشوده و به 40 فقره سرقت از منازل و اماکن تجاری در مناطق مختلف شهر فردیس و غرب استان تهران با همدستی 2 نفر دیگر اعتراف کرد که با تلاش  شبانه روزی کارآگاهان تمامی اعضای باند شناسایی و دستگیرشدند

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی ، همه مال باختگان شناسایی و اموال مسروقه تحویل آن ها شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون