نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/31      16:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:181


نسخه چاپی
تشکیل پرونده برای 13 میلیارد ریال کلاهبرداری
گروه استان ها- خراسان شمالی- فرمانده انتظامی استان از دستگیری 6 کلاهبردار حرفه ای با کشف 14 فقره کلاهبرداری به ارزش 13 میلیارد و 745 میلیون ریال در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"علیرضا مظاهری" گفت: در پي شکايت جمعی از شهروندان مبني بر این که افرادی با سوء استفاده از اعتماد آنان اقدام به کلاهبرداری به روش فروش مال غیر و جعل دسته چک کرده اند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وي با اشاره به این که ماموران با استفاده از شگرد های فنی و پلیسی موفق شدند، محل اختفای کلاهبرداران را مورد شناسایی قرار دهند، افزود: در یک عملیات کاملا غافلگیرانه هر 6 متهم دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی منتقل شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات به عمل آمده به 14 فقره کلاهبرداری به ارزش 13 میلیارد و 745 میلیون ریال  شهروندان اعتراف کردند، تصریح کرد: متهمان بعد از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با اشاره به این که پلیس با هرگونه اقدامی که باعث مختل شدن امنیت و آرامش شهروندان شود، برخورد می کند، گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون