نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/31      19:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:178


نسخه چاپی
کارکنان متعهد و ولایی پلیس، پرچم دار اقتدار نیروی انتظامی هستند/ نقش تاثیرگذار همایش های بصیرت افزایی و تخصصی در ارتقای سطح کارآیی کارکنان پلیس

گروه استان ها- خراسان رضوی- معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی بر نقش مهم کارکنان متعهد و ولایی در اقتدار پلیس تاکید کرد و گفت: همایش های بصیرت افزایی و تخصصی منجر به ارتقای سطح کارآیی کارکنان پلیس می شود.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمدعلی نوری نژاد" در همایش خانوادگی بصیرت افزایی فرماندهان عالی رتبه ناجا که در جوار بارگاه ملکوتی ثامن الحجج(ع) برگزار شد، گفت: حضور در مشهد مقدس و زیارت حرم مطهر رضوی توفیق بزرگی است و امیدواریم از برکات این سفر معنوی بهره مند شویم.

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی افزود: پلیس ماموریت های متنوعی دارد و تلاش جهادگونه کارکنان این نیرو مایه آرامش و برقراری نظم و امنیت است.

وی گفت: پلیس در تمامی صحنه ها و اقصی نقاط کشور از مرزها تا شهرها، جاده ها و ... حضور فعال و ارزشمندی دارد و کلانتری های نیروی انتظامی روزانه 30هزار ماموریت موفق را به انجام می رسانند و با این رسالت خطیر و کار بزرگ خود حق مردم را ادا می کنند.

سردار نوری نژاد اشراف اطلاعاتی، روز آمدی و بهره گیری از تجهیزات مدرن را در کار پلیس بسیار موثر دانست و تاکید کرد: آنچه در کنار تمام این ظرفیت ها، عامل اصلی پیشبرد ماموریت ها و موفقیت پلیس محسوب می شود حضور کارکنان متعهد و ولایی است که پرچم دار اقتدار ناجا هستند.

وی خاطر نشان کرد: در نیروی انتظامی کارکنان متعهد، دلسوز و حرفه ای حرف اول را می زنند و ما باید قدردان زحمات و تلاش های فرماندهان و کارکنان  سختکوش ناجا باشیم.

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی برگزاری همایش های بصیرت افزایی و تخصصی را در ارتقای سطح کارآیی کارکنان پلیس بسیار موثر برشمرد و گفت: خوشبختانه در دوره های بصیرت افزایی که از سوی  سازمان عقیدتی سیاسی ناجا  برگزار می شود از محضر اساتید مجرب و متخصص بهره مند می شویم.

وی در پایان با تشکر از دست اندرکاران برگزاری این همایش های بصیرت افزایی فرماندهان عالی رتبه ناجا و خانواده های آ نها ابراز امیدواری کرد پلیس در تراز جمهوری اسلامی بایستی با بصیرت و اقتدار بتواند بیش از پیش  خدمتگزار مردم، سرباز ولایت و پاسدار حریم امنیت کشورمان باشد و به وظایف و مأموریت های مختلفی که برعهده دارد به خوبی و شایستگی عمل کند.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون