نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/1      9:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:106


نسخه چاپی
فرمانده مرزبانی ناجا عنوان کرد
لزوم آموزش های مرزبانی با رویکرد مثبت گرایی و اشاعه فرهنگ سازمانی در تراز انقلاب
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا آموزش‌های مرزبانی با رویکرد مثبت گرایی و اشاعه فرهنگ سازمانی در تراز انقلاب اسلامی را از اولویت های اساسی مرزبانی عنوان کرد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضايي" در سومین جلسه شور عمومی فرماندهی مرزبانی ناجا ضمن تبريک فرا رسيدن ايام حج اظهار داشت: در همايش بزرگ حج که فريضه اي الهي است، توفيقي حاصل شده تا حجاج، فلسفه حج را در زندگي خود جاري سازند.

وی به مقوله امر به معروف و نهي از منکر نیز اشاره کرد و گفت: پس از ايام حج، آماده ورود به محرم الحرام مي‌شویم بنابراین بايد از خود سوال کنيم که امر به معروف و نهي از منکر در فلسفه زندگي ما چه جايگاهي دارد و وظيفه ما در مقابل آن چيست؟!

فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر اینکه منشور مرزباني در ماموریت ها سرلوحه امور در مرز هاست، افزود: توجه به سه اصل راهبردی"ارتقاء آمادگي عملياتي"، "ارتقاء تعاملات" و "کاهش آسيب پذيري" با رويکرد نظامي دفاعي نقش موثری در ماموریت های مرزی داشته است.

سردار رضایی با بیان اینکه آموزش‌های مرزبانی با رویکرد مثبت گرایی و اشاعه فرهنگ سازمانی در تراز انقلاب اسلامی از اولویت های اساسی مرزبانی است، گفت: فراگیر شدن فرهنگ سازمانی به طور گسترده نیازمند تلاش شبانه روزی همه فرماندهان و معاونان است تا در عملکرد مرزبانان نهادینه شود.

وی ادامه داد: با توجه به شرايط متنوع اقليمي مناطق مرزي بايد در حوزه بهداشت، درمان و امداد نيز برنامه‌ريزي هاي منطبق با اين شرايط را پیش بینی کرد و سلامتي کارکنان مرزباني در مرزها را در اولویت قرار داد که این امر با اقدام جهادي در حوزه سلامت محقق می‌شود.

سردار رضایی با اشاره به اصل پیشگیری در حوزه سلامت مرزبانان تصریح کرد: با هم افزايي و پيگيري از سلسله مراتب، خدمات رساني بهدادی مرزبانان و خانواده آنان باید در دستور کار قرار گيرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون