نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/1      10:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:221


نسخه چاپی
آغاز سی و دومین دوره مسابقات قرآنی نیروهای مسلح به میزبانی ناجا
گروه ناجا – رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در افتتاحیه سی و دومین دوره مسابقات قرآنی نیروهای مسلح به میزبانی ناجا گفت: یکی از برنامه های اولویت دار این سازمان تلاش برای انس بیشتر کارکنان با قرآن است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "سیدعلیرضا ادیانی" در افتتاحیه سی و دومین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان نیروهای مسلح به میزبانی نیروی انتظامی اظهار داشت: خداوند را با همه وجود شکرگزاریم که به ما توفیق میزبانی سی و دومین دوره مسابقات قرآنی کارکنان نیروهای مسلح ؛ این رخداد بزرگ معنوی و فرهنگی را مرحمت فرمود.

وی افزود: حضور همه قاریان، حافظان و برجستگان قرآنی نیروهای مسلح خیرمقدم و خوشامد عرض می کنم، همچنین محضر حجت الاسلام والمسلمین "علی سعیدی"؛ ریاست دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا و  حجت الاسلام والمسلمین "حسنی"؛ ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ارتش نیز خوشامد می گویم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با اشاره به تنوع و گستردگی مأموریت های نیروی انتظامی بر اهمیت "انس با قرآن " توسط سبزپوشان تأکید و بیان کرد: قرائت و حفظ قرآن کریم در نیروهای مسلح مهم است ولی مهم تر از این، استحکام درونی کارکنان با توسل به مکتب قرآنی و دینی است.

وی خطاب به حافظان و قاریان قرآنی نیروهای مسلح اشاره کرد: خوشا به سعادت شما عزیزان که در خدمت و محضر قرآنید شما برجستگان به سلاح و نور قرآن مجهزید.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی ادامه داد: بحمداله با پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام اسلامی در این کشور، شاهد احیاء نظام قرآنی بودیم و هستیم و قطعا یکی از برنامه های اولویت دار سازمان عقیدتی سیاسی تلاش برای انس بیشتر کارکنان با قرآن است.

وی در پایان گفت: با اعتقاد به خدمتگزاری برای قرآن، آنچه را که در توان داشتیم برای برگزاری سی و دومین دوره از مسابقات  قرآنی نیروهای مسلح به کار گرفتیم تا میزبانی شایسته برای حافظان و قاریان قرآنی باشیم.#

     


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون