نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/1      11:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:128


نسخه چاپی
کشف کلاهبرداری با دستگاه اسکیمر در امیدیه
گروه استان‌ها_ خوزستان_ فرمانده انتظامي استان از دستگيري فردی که با دستگاه اسکیمر 10 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

سردار "حیدر عباس زاده"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پي شكايت تعدادی از شهروندان مبني بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی آنها بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور كار تیم ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: کارآگاهان پلیس با اقدامات تخصصي و رصد دقيق اطلاعاتي، یک نفر از سرشاخه هاي اصلي باند کلاهبرداری را در شهرستان اميديه شناسايي و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در يک عمليات غافلگيرانه دستگير کردند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: متهم در تحقیقات به عمل آمده خود را در مغازه ها به عنوان کارگر معرفی و با يک دستگاه اسکيمر دور از چشم مشتريان و صاحب مغازه مشخصات کارت مشتريان را کپي برداري و در فرصتی مناسب حساب بانکی آنان را خالی می کرد.

وی بیان داشت: متهم تاکنون به برداشت 10 میلیارد ریال از حساب بانکی 70 نفر از شهروندان اعتراف کرده و با توجه به گستردگی فعالیت اعضای این باند تحقیقات در خصوص شناسایی و دستگیری همدستان وی همچنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به تحویل متهم به مرجع قضائی به شهروندان توصيه کرد: رمز عبور خط مقدم دفاعي شما در حفاظت از اطلاعات ذخيره شده است، مطمئن شويد و با هوشياري آن را حفظ و از بازگوكردن آن براي ديگران اجتناب کنید.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون