نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/1      11:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:110


نسخه چاپی
انهدام باند مسلحانه قاچاق با 2 تن و 50کیلو مواد افیونی
گروه استان ها- سيستان و بلوچستان- فرمانده انتظامي استان از انهدام یک باند مسلحانه قاچاق و کشف 2 تن و 50کیلو مواد افیونی در "ایرانشهر" خبر داد.

سردار "محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این عملیات، گفت: روز گذشته ماموران پليس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتي به سرنخ هايي از قاچاق محموله سنگين موادمخدر از مناطق مرزی به عمق کشور از طریق محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی شهرستان ایرانشهر دست يافتند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: در پي كسب اين خبر چند تیم از ماموران زبده مركز عمليات ويژه پليس مبارزه با موادمخدر به صورت پوششي وارد عمل شدند و با کنترل نامحسوس محورهای مواصلاتی منتهی به شهر ایرانشهر 3 دستگاه پژو 405 و یک دستگاه نیسان متعلق به اعضای این باند را در حال جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر در یکی از مسیرهای فرعی شناسایی و تحت نظر گرفتند.

وی تصریح کرد: پس از طی مسافتی قاچاقچیان به یک منزل مسکونی در یکی از روستاهای همان محدوده وارد که ماموران انتظامی ضمن هماهنگی لازم قضائی در یک عملیات منسجم محل را به محاصره خود در آوردند.

سردار قنبری بیان داشت: تکاوران پلیس در این عملیات ضربتی ضمن دستگیری 4 تن از اعضای این باند مسلحانه در بازرسی از منزل و خودروها ریک تن و 912 کیلو و 522 گرم تریاک،43 کیلو و 700 گرم مرفین، 16کیلوگرم هروئین،43 کیلو گرم حشیش، 35کیلو و 490گرم سایر مواد مخدر، 3 قبضه سلاح کلاش به همراه 14 خشاب حاوی 357 فشنگ جنگی کشف شد.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند سازمان یافته قاچاق مواد افیونی از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعاً به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون